ГДЗ Фізика 9 клас В.Д. Сиротюк 2017 

ГДЗ Фізика 9 клас В.Д. Сиротюк (2017 рік)
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2017
 • Видавництво: Генеза, Київ
 • 75

Фі́зика (від грец. φυσικός природний, φύσις природа) — природнича наука, яка досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє загальні закони, які керують цими явищами. Це визначення фізики вивчають всі учні в школі. Фізика складна і цікава наука, а щоб її було простіше вивчити скористайтесь ГДЗ Фізика 9 клас Сиротюк 2017 нова програма.


Обери відповідь до вправи

 • РОЗДІЛ 3. МЕХАНІЧНІ ТА ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ХВИЛІ № 131-181

  • § 17. Виникнення механічних хвиль - § 19. Інфразвуки № 131-172

  • § 20. Електромагнітне поле - § 22. Бездротови засобі зв’язкe № 173-181

   177
 • РОЗДІЛ 4. ФІЗИКА АТОМА ТА АТОМНОГО ЯДРА № 182-200

  • § 28. Дозиметри - § 31. Термоядерні реакції № 182-200

   189
 • РОЗДІЛ 5. РУХ І ВЗАЄМОДІЯ. ЗАКОНИ ЗБЕРЕЖЕННЯ № 201-273

 • Відповіді до ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ


Варто переглянути

22.12 07:54
Не 125 сторінки

До вправи: Стор.127-128

12.10 12:55
в 2 варіанті 10 А

До вправи: Стор.42-43

12.10 12:43
правильна відповідь в 2 Б 2 варіант

До вправи: Стор.42-43

Фізика? Тепер це просто

Вивчення фізики в дев'ятому класі стане значно простішим і приємнішим, адже з'явився для всіх школярів збірник готових домашніх завдань Фізика 9 клас В.Д. Сиротюк 2017 року. Його онлайн версія вже чекає Вас, вона готова з Вами працювати і допомагати отримувати гарні оцінки і нові знання.

Нова програма

Кожного року шкільна програма оновлюється, видаються нові підручники і ГДЗ. На нашому сайті ви завжди можете знайти актуальні цьогорічні видання, в тому числі і ГДЗ Фізика 9 клас Сиротюк 2017 року за новою програмою.

Формули з фізики

На уроках фізики потрібно вивчити багато різних формул та вміти їх застосовувати. А щоб переконатися в тому, що Вам це вдається правильно слід скористатися збірником готових домашніх робіт, де містяться правильні відповіді до усіх завдань та лабораторних робіт.

Лабораторна робота

Вивчити фізику без проведення лабораторних і практичних занять неможливо. Тому шкільна програма передбачає такі заняття, де учні під контролем вчителя проводять різні досліди, а потім записують відповіді та результати у зошит.

Контрольні роботи та тестові завдання

До контрольної роботи з фізики у 9 класі треба добре підготуватися: знайти відповіді на тестові завдання та контрольні запитання, вивчити їх та запам’ятати. Спростити собі цю роботу можна завдяки ГДЗ з фізики 9 клас, де є правильні відповіді до всіх номерів.

Додаток ГДЗ

Як багато різних предметів у старшій школі? Носити з собою важкі і масивні підручники, а ще й збірники з відповідями кожного дня в портфелі просто нереально. Саме тому ми пропонуємо завантажити і встановити наш додаток на свій мобільний телефон вже зараз.

Підручники і готові домашні завдання

З цього моменту ти зможеш виконати домашнє завдання ще швидше і значно комфортніше. Адже з ГДЗ Фізика 9 клас В.Д. Сиротюк можна перейти відразу на електронний підручник і навпаки.

Безкоштовно? Звісно так!

Онлайн перегляд всіх посібників з відповідями, онлайн гортання підручників, їх завантаження у нас на порталі в абсолютно вільному, безкоштовному і цілодобовому доступі для всіх школярів, які хочуть отримувати знання і вчитися весело.

Фізика на 12 балів!

Разом із порталом 12baliv.com.ua вивчати фізику буде значно простіше, адже Ви в будь-який момент можете перевірити будь-яку свою відповідь, підглянути розв’язок завдання та отримати підказку до лабораторної роботи, знайти правильну відповідь на контрольні запитання та тести.