ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір 2017 

ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір (2017 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2017
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 53

У 9 класі школярі продовжуватимуть вивчати геометрію Їх чекають цікаві і складні теми, наприклад, розв’язування трикутників і координати на площині. Але не всім учням легко даються точні науки, в такому випадку ми радимо використовувати збірник ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір 2017 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

06.12 09:19
Потрібно знайти ВС, а не АС

До вправи: 1

14.11 21:41
у другому прикладі має бути 1440:10=144

До вправи: 4

16.09 22:59
tg135 = tg(180-45) = tg 45 = 1

До вправи: 8

Збірник задач і відповіді до нього

Щоб мати високі бали з геометрії, слід не тільки виконувати усні вправи на уроках, але й відповідально ставитися до домашнього завдання. Для цього виконайте всі вправи самостійно, а потім їх варто перевірити за допомогою ГДЗ Геометрія 9 клас Мерзляк, Полонський, Якір 2017 року, попрацюйте над помилками, якщо вони є і зможете сміливо здати зошит на перевірку вчителю.

Підручники і розв’язки до них

Цього року вийшло декілька нових підручників з геометрії, відповідно, і збірники ГДЗ до них, серед них: Геометрія 9 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.Ф. Крижановський, С.В. Єршов, Геометрія 9 клас О.С. Істер, які вже опубліковані у нас на сайті.

Нова програма з геометрії

Програма навчання постійно оновлюється, Міністерство освіти затверджує нові стандарти освіти і підручники. А до нових посібників, потрібні нові збірники готових домашніх завдань. Ви можете знайти будь-який збірник ГДЗ за новою програмою у нас на сайті, в тому числі і ГДЗ Геометрія 9 клас Мерзляк, Полонський, Якір 2017 року. Ми слідкуємо за оновленням навчальної програми і поповнюємо базу актуальних ГДЗ.

Контрольна робота з геометрії

Всі школярі розуміють, як важливо отримати високий бал за контрольну роботу. Для цього потрібно добре підготуватися. Потрібно вивчити теорію і вирішувати задачі для підготовки до контрольної роботи, розв’язувати тестові завдання і перевіряти їх за допомогою ГДЗ.

Онлайн ГДЗ з геометрії

Всі збірники готових домашніх робіт можна знайти онлайн у нас на сайті «12 балів». Їх легко і зручно переглядати з Ваших смартфонів, планшетів і будь-яких ПК та ноутбуків. Це дозволить Вам користуватися потрібними посібниками в будь-який час і в будь-якому місці.

Переваги користування ГДЗ:

  • ГДЗ допоможуть тим, хто має прогалини у навчанні
  • Не потрібно наймати репетитора
  • Онлайн ГДЗ можна користуватися безкоштовно
  • Вчасна підказка
  • Самостійна перевірка знань

ГДЗ для батьків

Використовувати збірники готових домашніх завдань можуть не тільки діти, але й їхні батьки, котрі допомагають з домашнім завданням та перевіряють його. Всі ГДЗ на нашому сайті перевірені на наявність помилок та описок і тільки після цього опубліковані, тому Ви можете сміливо ними користуватися та перевіряти домашню роботу.