ГДЗ Українська мова 6 клас О.П. Глазова (2014 рік) 

(ГДЗ) Українська мова 6 клас О.П. Глазова (2014 рік)
7

Українська мова в 6 класі разом із ГДЗ

Протягом року школярі вивчатимуть багато різних тем з української мови, серед яких: морфологія, орфографія, частини мови, лексикологія, фразеологія. Щоб гарно справлятися з домашніми завданнями, слід користуватися ГДЗ Українська мова 6 клас О.П. Глазова 2014 року.

Що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання (ГДЗ) – це книжки з відповідями до вправ з української мови. Вони знадобляться учням та їхнім батькам, щоб перевірити домашню роботу.

Як перевірити домашню роботу?

Все дуже просто. На нашому сайті Ви можете знайти багато різних посібників з готовими домашніми завданнями і правильними відповідями. Заходьте в розділ ГДЗ 6 клас укр. мова і серед наявних ГДЗ виберіть той, який відповідає навчальній програмі Вашої школи.

ГДЗ для батьків

Збірники з відповідями до вправ з укр мови у 6 класі знадобляться насамперед батькам, адже саме вони зацікавлені в тому, щоб їхня дитина успішно навчалася у школі. Але, на жаль, не у всіх батьків є можливість достатньо часу приділити перевірці ДЗ. В таких випадках слід скористатися ГДЗ, які містять правильні та повні відповіді до усіх завдань.

Нова програма з української мови

Кожного року шкільна програма оновлюється: видаються нові підручники та робочі зошити. Отже, школярі потребують нових збірок ГДЗ. А ми завжди готові їм допомогти, адже на нашому сайті Ви знайдете всі найсучасніші книжки.

Як користуватися ГДЗ?

Зайдіть на сайт 12 балів, оберіть свій клас, предмет укр мова та відкривайте ГДЗ Українська мова 6 клас Глазова 2014 року, якщо навчання у вашій школі ведеться за цим підручником. Оберіть розділ та номер вправи і у вас перед очами буде її вирішення.

Вчимося успішно разом з ГДЗ з укр мови

Ми не рекомендуємо використовувати збірники ГДЗ для списування. Домашню роботу варто виконувати самостійно і тільки перевіряти виконані завдання за допомогою відпорних посібників, на кшталт ГДЗ Укр мова 6 клас Глазова.

Укр мова ГДЗ 6 клас онлайн

Відтепер переглядати збірники готових домашніх завдань можна будь-коли і будь-де, адже всі посібники доступні на нашому сайті в режимі онлайн з будь-яких мобільних пристроїв. Більш того, Вам не потрібно витрачати час на реєстрацію, а весь контент на нашому сайті абсолютно безплатний.

Що вивчають учні у 6 класі?

  • ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ: групи слів за їхнім походженням: власне українські й запозичені (іншомовного походження) слова. Активна й пасивна лексика української мови: застарілі слова (архаїзми й історизми), неологізми. Групи слів за вживанням: загальновживані й стилістично забарвлені слова. Просторічні слова. Офіційно-ділова лексика. Фразеологія. Поняття про фразеологізм, його лексичне значення. Джерела українських фразеологізмів. Прислів’я, приказки, крилаті вислови, афоризми як різновиди фразеологізмів. Фразеологізми в ролі членів речення.
  • СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ: змінювання і творення слів. Твірне слово. Перехід слів із однієї частини мови в іншу. Чергування приголосних при творенні слів. Складні слова. Сполучні о, е в складних словах. Правопис складних і складноскорочених слів.
  • МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ: загальна характеристика частин мови.
  • ІМЕННИК: іменник як частина мови. Рід іменників. Іменники спільного роду. Число іменників. Іменники, що мають форму тільки однини або тільки множини. Відмінки іменників, їхнє значення. Поділ іменників на відміни. Відмінювання іменників. Написання не з іменниками. Особливості творення іменників. Написання та відмінювання імен по батькові.
  • ПРИКМЕТНИК: прикметник як частина мови. Якісні, відносні, присвійні прикметники, їхнє творення та правопис. Ступені порівняння якісних прикметників. Повні й короткі форми прикметників. Прикметники твердої і м’якої груп. Відмінювання прикметників. Творення прикметників. Написання не з прикметниками. Написання –нн і –н у прикметниках. Написання складних прикметників через дефіс або разом. Перехід прикметників у іменники. Написання прізвищ прикметникової форми.
  • ЧИСЛІВНИК: числівник як частина мови. Кількісні й порядкові числівники. Числівники прості, складні та складені. Відмінювання кількісних числівників. Відмінювання порядкових числівників.
  • ЗАЙМЕННИ: особові займенники і зворотний займенник себе. Питальні й відносні займенники. Заперечні й неозначені займенники. Ні в заперечних займенниках. Дефіс у неозначених займенниках. Присвійні займенники. Вказівні й означальні займенники.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!