ГДЗ Математика 6 клас

Онлайн ГДЗ з математики за 6 клас

Цей рік - перехідний в вивченні математики. Вже з наступного року предмет розділиться на два: алгебру і геометрію. Але вже зараз, в 6 класі, школярам доведеться освоїти досить багато нових складних понять. Важливо, щоб знання в голові не були сумбурними, а розкладеними «по поличках». В цьому учням допоможе онлайн ГДЗ з математики за 6 клас.

Що вивчатимуть учні у 6 класі з математики?

  • Подільність натуральних чисел: дільники і кратні, ознаки подільності на 10, 5, 1, 9, 2; прості і складень числа, найбільший спільний дільник, найменше спільне кратне.
  • Звичайні дроби: основна властивість дробу, множення дробів, скорочення, додавання віднімання, ділення, взаємно обернені числа, знаходження дробу від числа, нескінченні періодичні десяткові дроби.
  • Відношення і пропорції: відсоткове відношення чисел, пряма і обернена пропорційна залежність, коло і круг, циліндр, конус, куля, діаграми, випадкові події.
  • Раціональні числа і дії з ними: додатні і від’ємні числа, координатна пряма, цілі числа, раціональні числа, модульні, порівняння, додавання і віднімання, множення і ділення раціональних чисел, розв’язування рівнянь і задач за допомогою рівнянь, перпендикулярні і паралельні прямі, координатна площина, графіки.

Максимум корисної інформації

Посібник «Математика 6 клас ГДЗ» випущено спеціально для того, щоб допомогти учням краще засвоїти, закріпити шкільні матеріали. Періодично звертаючись до готових рішень і відповідей, шестикласники повторюють почуте на уроках, навчаються оперувати новими поняттями.

Відповіді з математики

У нас на сайті зібрані різноманітні збірники ГДЗ. Серед них найбільш часто використовуються: математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2014, О.С. Істер, Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк 2014.

Робочий зошит з математики

Також у нас є відповіді до робочих зошитів: Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір Робочий зошит частина 1,2 2014, Математика 6 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк Зошит 2014.

Контрольна робота з математики

Сайт «12 балів» допоможе знайти відповіді до контрольних, самостійних та тематичних робіт. У нас є: математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір Збірник задач і контрольних робіт 2014, О.С. Істер Зошит для самостійних та контрольних робіт 2014, А.П. Бут Тест-контроль.

ГДЗ за новою програмою з математики

Всі збірники ГДЗ 6 клас математика адаптовані для школярів відповідного віку. Інформація подана в доступній формі. Редактори перевірили матеріали на можливі неточності і помилки. Так що ви можете бути впевнені, що ГДЗ з математики 6 клас на 100% відповідають підручнику.

Ми в соціальних мережах

З кожним днем ​​на наш портал заходить все більше користувачів. Ви можете поділитися інформацією про корисний ресурсі зі своїми друзями та однокласниками, лайкнувши нас Facebook або VK. Заходьте в нашу групу в ВК або ФБ обговорюйте ГДЗ і роз’язники зі своїми друзями.

ГДЗ з математики для батьків

Наш сайт знадобиться насамперед батькам, які допомагають своїй дитині з домашнім завданням з математики. Не всі дорослі добре пам’ятають програму математики за 6 клас або не мають достатньо часу, щоб детально перевірити домашню роботу. Але завдяки готовим домашнім завданням ця проблема вирішується з легкістю. Всі збірники з відповідями, які є у нас на сайті, складені професіоналами, в них нема помилок чи описок, тому Ви можете сміливо ними користуватися, щоб перевірити всі завдання і задачі з математики, які задали на уроці.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!