ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2009 Збірник задач і контрольних робіт

ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2009 рік) Збірник задач і контрольних робіт
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2009
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 100

Всі школярі обов’язково вивчають математику. З кожним роком навантаження збільшується, а складність задач зростає. Навчальна програма наповнена різноманітними темами, параграфами, задачами і прикладами. Справитися з труднощами, які виникають під час навчання, допоможе наш сайт і збірник ГДЗ Математика 6 клас Збірник завдань и контрольних робіт А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2009 року. У ньому зібрані всі відповіді до кожного варіанту і до кожного тематичного оцінювання. Всі приклади дуже зручно переглядати і звіряти зі своїми відповідями. Відтепер підготовка до тематичної роботи проходитиме легко і просто.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

22.02 21:09
Задача про те, скільки привезли на завод тонн сировини за перший і другий тиждень. Садача не відповідає вашій.

До вправи: 121

29.11 17:50
Не видно царській НІЧОГО

До вправи: 7

26.09 13:07
Крута програма дякую виробнику

До вправи: 25

15.07 14:20
Ничего нету

До вправи: 88

19.05 18:56
Поставили два бали((( Сказали,що списав....Я....Клим Джура потому козака Андрія Джури списав?! Нечувано!!!

До вправи: 4

18.05 16:43
Довжина lll частини 90м

До вправи: 2

24.04 19:07
209 номер не работает

До вправи: 209

29.03 19:08
Де 204 Впр

До вправи: 204

09.03 22:52
Все неправильно

До вправи: 190

09.03 14:27
блять тут половина упражнений не те!!!!!!!!!!!!!!!!!

До вправи: 203

27.02 13:08
88е4еікаафА

До вправи: 5

23.02 16:38
Не чо не видно

До вправи: 5

22.02 19:12
У завдані 190 варіант 4, помилка! У вас зроблене зовсім інше завдання, а не те яке треба! Зробіть будь ласка правильно.

До вправи: 190

11.02 20:14
Я может и не права но в N.190 2варианта не те примеры вообще... Не такие как в сборнике

До вправи: 190

19.12 16:18
Пагано видно

До вправи: 4

Готуємося до контрольної роботи разом із ГДЗ

Переглядати збірники готових домашніх завдань, а також контрольних робіт дуже зручно на нашому сайті. Підготуватися до контрольної роботи тепер просто і легко, оскільки ви можете скористатися збірником з відповідями. Всі ГДЗ на нашому сайті перевірені і виключають помилки.

ГДЗ з математики

Щоб виконати домашню роботу на 12 балів, потрібно перевірити всі задачі і приклади. Це можна з легкістю зробити, якщо скористатися ГДЗ математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір. Цей збірник готових домашніх завдань, допоможе в будь-який час переконатися у власних знаннях і попрацювати над помилками.

Робочий зошит з математики

Протягом року учні працюватимуть не тільки з підручником, але й робочим зошитом з математики. Завдання з цього зошита, школярі виконуватимуть як в школі, так і дома. Перевірити їх можна за допомогою Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір Робочий зошит частина 1,2 2014 року.

Заощаджуємо час із ГДЗ

Ми намагаємося зробити життя школярика веселішим і цікавішим. У розділі - ГДЗ, Ви зможете знайти вже опублікований збірник ГДЗ Математика 5 клас Збірник завдань и контрольних робіт Мерзляк. Тепер Ви зможете заощадити Ваш час на перевірку домашньої роботи і зайнятися іншими завданнями або хобі.

Контрольні роботи онлайн

Відтепер доступ до збірників завдань і контрольних робіт з готовими відповідями можливий в будь-який час і в будь-якому місці, оскільки Ви можете скористатися своїми мобільними телефонами і планшетами, щоб зайти на наш сайт та відкрити збірник ГДЗ Математика 5 клас Збірник завдань и контрольних робіт Мерзляк. Портал "12 балів" адаптований до будь-який сучасних гаджетів. Відтепер скористатися готовими відповідями Ви можете навіть на уроці за партою.

У 6 класі учні вивчатимуть такі теми:

  • ПОДІЛЬНІСТЬ НАТУРАЛЬНИХ ЧИСЕЛ: дільники і кратні. Ознаки подільності на 10, на 5 і на 1. Ознаки подільності на 9 і на З. Прості й складені числа. Найбільший спільний дільник. Найменше спільне кратне.
  • ЗВИЧАЙНІ ДРОБИ: Основна властивість дробу. Скорочення дробів. Зведення дробів до спільного знаменника. Порівняння дробів. Додавання і віднімання дробів. Множення дробів. Знаходження дробу від числа. Взаємно обернені числа. Ділення дробів. Знаходження числа за заданим значенням його дробу. Перетворення звичайних дробів у десяткові. Нескінченні періодичні десяткові дроби. Десяткове наближення звичайного дробу.
  • ВІДНОШЕННЯ І ПРОПОРЦІЇ: відношення. Пропорції. Відсоткове відношення двох чисел. Пряма і обернена пропорційна залежність. Поділ числа у заданому відношенні. Коло і круг. Довжина кола. Площа круга. Циліндр, конус, куля. Діаграми. Випадкові події. Ймовірність випадкової події.
  • РАЦІОНАЛЬНІ ЧИСЛА І ДІЇ З НИМИ: додатні і від’ємні числа. Координатна пряма. Цілі числа. Раціональні числа. Модуль числа. Порівняння чисел. Додавання раціональних чисел. Властивості додавання раціональних чисел. Віднімання раціональних чисел. Множення раціональних чисел. Переставна і сполучна властивості множення раціональних чисел. Коефіцієнт. Розподільна властивість множення. Ділення раціональних чисел. Розв’язування рівнянь. Розв’язування задач за допомогою рівнянь. Перпендикулярні прямі. Паралельні прямі. Координатна площина.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!