Підручник Математика 2 клас Л. В. Оляницька 2019 

Назад до підручників 2 клас Математика
Підручник Математика 2 клас Л. В. Оляницька 2019
  • Автори:
  • Рік видання: 2019
  • Видавництво: Грамота, Київ
  • ISBN: 978-966-349-727-3
  • Кількість сторінок: 144

Анотація

Підручник відповідає Типовій освітній програмі з математики для 2 класу, розробленій колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна, і концепції Нової української школи. Навчальний матеріал подано в цікавій та доступній формі з урахуванням компетентнісного підходу й сучасних методик. Підручник містить завдання різного рівня складності, передбачено роботи в парі та групі.

Активна робота з навчальною книгою

Школярам хочеться докладати до процесу навчання набагато менше часу і зусиль, щоб витрачати його на свій розвиток. Це цілком можливо, адже вся важлива інформація з математики за другий клас знаходиться в одному місці. Цим джерелом даних з предмету вважається підручник Л.В. Оляницька, розташований на просторах нашого сайту. Тут можна познайомитися з самим новітнім зразком навчальної книги, який містить тільки перевірені дані. На порталі відразу ж можна приступати до його використання.

Чим радує дітей підручник?

Використання підручника 2019 року стало головним кроком до високої успішності. Школярі знають про неперевершену функціональності даного посібника, тому намагаються працювати з ним якомога частіше. Вони роблять це як в школі, так і вдома. Вся справа в тому, що книга сприяє активному засвоєнню нової інформації учнями. Вона пропонує її в доступній формі, тому учні без турбот піднімають свій рівень знань по предмету. Більш того, вони навчаються правильно користуватися правилами і отримувати відмінні оцінки за свою роботу.

Надійний довідник для отримання високих оцінок

Велику роль у навчанні школярів відіграє те, як влаштований підручник з математики 2 клас Оляницька. На 12 Балів він відповідає всім стандартам якості і написаний кращими майстрами свого профілю. Всі дані в ньому розписані зрозумілою школярам мовою, тому їх засвоєння не принесе ніяких проблем. Книга має великий обсяг інформації. Для більш зручного пошуку вправ або правил, вся інформація розділена на окремі тематичні блоки. У них міститься широка теоретична база, а також масивний набір різних завдань.

Легке навчання разом з 2 Балів

Школярам вже давно відомо, що без проблем користуватися файлами в онлайн форматі можна на нашому сайті. На ресурсі знаходиться найякісніший підручник з математики, який входить в нову програму. Він характеризується ефективною будовою і допомагає школярам вивчати предмет. Родзинка нашого ресурсу в тому, що він абсолютно безкоштовно дозволяє користуватися довідником. Доступ до нього відкритий в будь-який час доби для всіх бажаючих. Вивчайте шкільні дисципліни з перевіреними навчальними книгами, які живуть на нашому сайті!