Підручники 3 клас:

Назад до підручників

Третій клас: особливості навчання

Маленькі непосиди готові придумати будь-який привід, щоб залишитися вдома, не вчити задані в школі уроки і сховати від батьків погану оцінку. Ви впізнаєте в своїй дитині себе? Тоді поспішіть допомогти юному "гризуну граніту", адже саме цього вчинку з вашого боку він потребує найбільше. Навчання в початковій школі не можна порівняти з тим, як проходить освітній процес в старших класах. Перші роки за шкільною партою є найціннішими і найбільш відповідальними для формування правильного ставлення дитини до всього курсу шкільної програми.

Допоможіть дитині усвідомити цінність підручників

Сучасні підручники 3 клас є головними помічниками маленького генія в знайомстві з основними шкільними предметами. Спеціально створений нами інтернет-ресурс являє систематизований синтез знань з базових дисциплін. На сайті «12 балів» школярі знайдуть збірники завдань і навчальні посібники. Перевагами нашого ресурсу є зручна форма пошуку підручників за класами та предметами, інформативність кожного видання, зрозумілий принцип роботи з системою, можливість знайомитися з інформацією нашого сайту навіть через мобільні пристрої.

Ні хвилини без нових знань

Електронні підручники 3 клас - це можливість удосконалювати отримані в школі знання в будь-який час доби. Юний геній за допомогою нашого ресурсу може не просто перевірити правильність виконання домашнього завдання, а й познайомитися зі шкільною програмою, яка чекає на нього в найближчому майбутньому. Навчання з випередженням - це унікальний шанс пробудити у школяра інтерес до нових знань і відкриттів. Якщо вашій дитині недостатньо інформації, яку він отримує під час занять, то дозвольте йому "заглянути в майбутнє".

Підручники для 3 класу онлайн

Користуватися електронною версією підручника для 3 класу дуже зручно. Насамперед, електронний підручник можна переглядати з будь-якого гаджета: смартфона чи планшета, які на відміну від паперових книжок займають значно менше місця. Адже якщо зібрати в портфелі всі підручники для 3 класу, їхня сумарна вага буде занадто великою для третьокласника і погано вплине на здоров’я хребта у майбутньому. Більш того, користуватися онлайн підручниками зі свого смартфона можна в будь-який час і е дуже зручно, адже навіть по дорозі до школи можна повторити домашнє завдання.

Ми даруємо школярам знання

Можливість зайвий раз зазирнути в шкільний підручник дозволяє малюкам повторювати вивчений матеріал і освоювати новий. Така система навчання розрахована не тільки на тих, хто любить контролювати свої дії і аналізувати особистісний ріст, а й на школярів-візуалів, які з більшою ефективністю засвоюють знання при читанні. Ми готові до того, щоб ваша дитина за допомогою нашого тематичного ресурсу в Інтернеті регулярно отримуватиме найцінніші подарунки - нові знання і цікаву інформацію з курсу шкільної програми навчання.