Підручники 4 клас:

Назад до підручників

Сучасні підручники - це новий погляд на систему освіти

Підручники - це основні джерела знань сучасних школярів. Розумні батьки намагаються покращити знання дитини додатковими посібниками, але часто разом з корисними знаннями школярі запам’ятовують і шкідливе мережевий сміття.

Онлайн-підручники – оптимальний спосіб підготовки до уроків

На нашому порталі ви знайдете виключно цінну інформацію, яка допоможе вашій дитині адаптуватися до складної шкільної програми, навчитися швидко виконувати домашні завдання і розгорнуто давати відповіді на питання вчителів. Ми зібрали видання зі всіх базових шкільних дисциплін. Якщо якогось підручника ви не знайдете на нашому ресурсі, напишіть нам коментар, щоб незабаром побачити в списку предметів і той унікальний, який викладають тільки в вашому навчальному закладі.

5 причин вибрати наш сайт для навчання дитини

Ми пропонуємо своїм відвідувачам підручники 4 клас 2021, на сторінках яких є всі відповіді на ключові питання з таких дисциплін, як: математика; англійська мова, Українська мова, німецька мова, природознавство, інформатика, основи здоров’я, українська література.

Навчатися дуже цікаво

Ми постараємося зробити процес навчання вашого школяра максимально цікавим, корисним і легким. Тепер у юного генія прокинеться інтерес до знайомства з навколишнім світом, лінгвістикою, точними науками. Для тих, хто сумнівається в правильному вирішенні задачі або проходженні тесту, вирішення вправи чи завдання на нашому ресурсі розміщені готові домашні завдання. Хлопчики і дівчатка завжди можуть звірити отримані відповіді з опублікованими в наших збірниках. Мами і тата можуть навіть не перевіряти повторно правильність виконання завдань дитиною, адже ми гарантуємо відсутність помилок і помилок в наших збірниках готових домашніх завдань.

Знання - скарб, який завжди з учнем

Учні українських шкіл знайдуть на нашому сайті всі відповіді, зможуть заглянути в підручники 4 клас вважається одним з найскладніших етапів в навчанні, тому що саме на цей період припадає перехід з однієї системи навчання в іншу: з початкової школи в середню. Але з нашою допомогою ваша дитина не відчує суттєвої різниці в програмі, яку він освоював в перші три роки і протягом четвертого року навчання в школі.

Час і тривалість занять на нашому порталі ви визначаєте самостійно, а зміст підручників строго регламентовано на законодавчому рівні. Ваша дитина отримає цінну інформацію швидко і в комфортних умовах.

Онлайн підручники знадобляться учням в різних ситуаціях. Школярі матимуть можливість повторити пройдені теми по дорозі до школи безпосередньо зі свого смартфона або на канікулах за містом. Також варто зазначити, що онлайн підручники можна завантажити на свої телефони і планшети. Це дуже зручно, адже сучасні гаджети займають значно менше місця, ніж паперові книжки.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!