Підручники 5 клас:

Назад до підручників

Якби підручники за 5 клас раптово зникли ...

Що було б, якби в школі підручники раптом зникли? Ну ось, уявімо: махнув чарівною паличкою Саша з паралельного класу - і всі книжки одночасно пропали! «Ой як добре!» - напевно, подумали б п'ятикласники. Але ні, хлопці та дівчата, вчитися вам стало б ще важче. Адже не дивлячись на те, що у вашій школі всі підручники за 5 клас випарувалися, програма Міністерства освіти невблаганна, вона вимагає, щоб ви знали і це, і інше з кожного предмета. А вчителі повинні вам це пояснити і дати. Та ще й задати задачі та вправи на домашнє завдання, щоб ви закріпили пройдений на уроці матеріал. По іншому ніяк.

Без підручників дуже важко

Що вам довелося б робити, якщо б всі ваші паперові підручники за 5 клас раптово зникли? Вам довелося б писати під диктовку вчителів правила, переписувати з дошки не номер вправи, а цілий приклад, завдання або текст. Так-так, вам довелося б списувати цілі зошити! І виходить, що цей Саша з паралельного класу зробив би вам ведмежу послугу (до речі, якщо ти не знаєш, що означає цей вислів, підручник з української мови тобі точно стане в нагоді).

Як шукати потрібний підручник?

Обирай свій клас, предмет і підручник відповідного автора. Завантажуй собі підручники за 5 клас і не переживай, що забув книжку - тепер потрібний підручник завжди під рукою!

Корисні для учня розділи на «12 балів»

До речі, на нашому сайті ти знайдеш не тільки підручники з різних предметів, а й ГДЗ для 5 класу(готові домашні завдання), за допомогою яких можна перевірити, наскільки добре ти засвоїв пройдений матеріал. Ти зможеш порівняти свою відповідь з правильною і виправити свою помилку.

Сайт «12 балів» - неймовірно корисний для школяра!

До речі, твої батьки також можуть використовувати цей сайт для того, щоб дивитися онлайн підручники за 5 клас, за якими ти вчишся, і перевіряти твої домашні завдання. Якщо вони використовують наш сайт - то точно знають, як слід вирішувати ту чи іншу задачу.

Підручники за 5 клас онлайн

З хорошими підручниками життя насправді стає простішим. Навіть якщо ти забув підручник за 5 клас, домашнє завдання все одно доведеться робити, адже не отримувати ж двійку через свою забудькуватість! Це якось образливо. На допомогу прийде навчальний портал «12 балів», у нас тут розміщені підручники за 5 клас онлайн з багатьох предметів. Крім того, звідси можна скачати підручники за 5 клас і користуватися ними на своєму комп’ютері, ноутбуці, смартфоні чи планшеті.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!