Підручник Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2022 

Назад до підручників 5 клас Математика
Підручник Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • ISBN: 978-966-474-368-3
  • Кількість сторінок: 352

Підручник з математики 5 клас відповідає змісту Державного стандарту базової середньої освіти та модельній навчальній програмі «Математика 5 клас» для закладів загальної середньої освіти
(автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2022)
 

Новий підручник, окрім теоретичного матеріалу, містить такі рубрики: «Розв’язуємо усно», «Вправи», «Учимося застосовувати математику», «Задачі від Мудрої Сови», «Коли зроблено уроки», «Говоримо та пишемо українською правильно».
 

Підручник Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2022 року написаний простою мовою, проілюстрований зрозумілими рисунками, схемами, таблицями, світлинами й малюнками. Завдання мають різний рівень складності: прості, середні, складні. Вони розподілені на усні, письмові та для домашнього виконання. Задачі підручника відображають життєві ситуації, спрямовані на розвиток ключових компетентностей і формування критичного мислення. Додаткові рубрики ознайомлюють з історією застосування математичних знань і навчають говорити та писати правильною українською «математичною» мовою.

Новий підручник «Математика» для 5 класу ЗЗСО — це продумана й логічно вибудувана структура, ретельно дібрані завдання із сучасними сюжетами, доречний ілюстративний матеріал, тестові завдання, відповіді та вказівки до вправ. Матеріал підручника відповідає психолого-віковим особливостям п’ятикласників, спрямований на реалізацію міжпредметних зв’язків, компетентнісного та інтегрованого підходів до навчання в межах українознавчого контексту.