Підручник Англійська мова 5 клас Г.К. Мітчелл, Марілені Малкоґіанні 2022 

Назад до підручників 5 клас Англійська мова
Підручник Англійська мова 5 клас Г.К. Мітчелл, Марілені Малкоґіанні 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Лінгвіст, Київ
  • ISBN: 978-617-8002-77-0
  • Кількість сторінок: 144

Підручник Full Blast Plus for Ukraine відповідає модельній програмі “Іноземна мова 5 клас 2022” для закладів загальної середньої освіти (авт. Г.К. Мітчелл, Марілені Малкоґіанні).

Підручник з аудіосупроводом призначений для вивчення англійської мови в 5-му класі, розроблений згідно з Державним стандартом загальної середньої освіти Нової Української Школи та відповідно до Модельної навчальної програми для закладів загальної середньої освіти. Підручник має ґрунтовну комунікативну й діяльнісну спрямованість, розвиває основні наскрізні уміння і компетентності через залучення учнів до всіх видів мовленнєвої діяльності та відповідає віковим особливостям та інтересам учнів середньої школи. Автори підручника приділили особливу увагу формуванню в учнів умінь впевнено спілкуватися в реальних життєвих ситуаціях та правильно виражати свої думки.

Підручник містить цікаві та актуальні для підлітків теми і персоналізовані інтерактивні завдання. Окрім цього, підручник спрямований на розвиток соціокультурної компетентності учня, забезпечуючи його необхідною інформацією про культурні особливості рідної країни та країни виучуваної мови.