Підручник Англійська мова 4 клас Н.А. Климишина 2015 

Назад до підручників 4 клас Англійська мова
Підручник Англійська мова 4 клас Н.А. Климишина 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Основа
  • ISBN: 978-617-00-2308-7
  • Кількість сторінок: 192

Анотація

Підручник базується на принципах наочності, систематичності і послідовності, а також на принципі єдності освітньої, розивальної та виховної функції навчання. Завдання та вправи підручника розвивають усі види мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, говоріння та письма. Книга містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою. У підручнику подано також англо-український словник.

Вивчаємо нові теми з англійської мови

До уваги всіх учнів, які переходять до четвертого класу, наш сайт пропонує підручник Англійська мова 4 клас Н.А. Климишина 2015 року, за яким школярі будуть вивчати англійську мову в майбутньому навчальному році.

Вчися в онлайн режимі

Цифрові підручники з англійської мови для четвертого класу, які вже розмістилися у нас на сайті, дозволять хлопцям та дівчатам отримувати знання в онлайн режимі. Адже такі книги можна переглядати швидко і просто в будь-який час і в будь-якому місці.

Знайдемо потрібний розділ за секунду

Цифровий підручник Англійська мова 4 клас Н.А. Климишина 2015 року на нашому сайті дозволить учням знайти потрібний розділ і потрапити на його сторінки всього за секунду, адже для цього зроблений максимально зручний і абсолютно ідентичний друкованому посібнику зміст.

Також, учні зможуть завантажити дану книгу абсолютно безкоштовно на свій мобільний телефон або ж планшет для того, щоб забути про важкий портфель за спиною і носити підручник в кишені на кожен урок англійської мови.

Чекаємо Вас на нашому сайті!