Підручник Французька мова 4 клас Н.П. Чумак, Т.В. Кривошеєва 2015 

Назад до підручників 4 клас Французька мова
Підручник Французька мова 4 клас Н.П. Чумак, Т.В. Кривошеєва 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-617-656-399-0
  • Кількість сторінок: 192

Анотація

Підручник «Французька мова» для 4 класу (для загальноосвітніх навчальних закладів). 192 с. Автори: Н. П. Чумак, Т. В. Кривошеєва Підручник з французької мови, що є логічним продовженням серії навчальних книжок для початкової школи того самого авторського колективу, відповідає вимогам Державного стандарту та змістовим лініям програми з іноземної мови. Підручник є логічним продовженням підручників для 1, 2 і 3 класів. Ті самі персонажі мандрують разом з учнями, допомагають їм засвоїти мовний матеріал. Яскраві ілюстрації, схеми, таблиці, ігрові завдання допоможуть учням набути знань з усіх видів мовленнєвої діяльності, аудіювання, говоріння, читання й письма

Підручник з французької мови вже тут

Якщо тобі потрібен підручник Французька мова 4 клас Н.П. Чумак, Т.В. Кривошеєва 2015 року, тоді ласкаво просимо до нас на сайт! У нас він вже у вільному і цілодобовому доступі для всіх школярів, які хочуть вчитися просто і легко протягом усього навчального року.

Скачай на телефон

Всі цифрові підручники з порталу можна завантажити швидко і просто на свої мобільні телефони. Таким чином, учні завжди зможуть відкривати їх і вивчати всі теми в будь-який час. Комфорт для учнів - наша головна задача!

На відмінно разом з 12 Балів

Якщо завантажити і встановити спеціальний додаток на свій смартфон, тоді підручник Французька мова 4 клас Н.П. Чумак, Т.В. Крівошеєва 2015 року видання, та й всі інші посібники будуть зберігатися в твоїй маленькій цифровій бібліотеці.

Забуть про зайву витрату часу і коштів. Просто бери і заходь на наш сайт. Тут ти не побачиш реєстрації, не знайдеш відправки смс кодів і не витратиш ні гривні. А плюс до вищесказаного, зможеш ще й зіграти в різні цікаві ігри.

Чекаємо Вас на нашому сайті!