Підручник Французька мова 4 клас Ю.М. Клименко 2015 

Назад до підручників 4 клас Французька мова
Підручник Французька мова 4 клас Ю.М. Клименко 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0628-3
  • Кількість сторінок: 165

Анотація

Підручник побудовано за принципами інтегрованого розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання, письма. Завершується кожен розділ завданнями на перевірку під рубрикою «Bilan» та рубрикою «Projet». У кінці підручників розміщено алфавіт, мовленнєві зразки «Boîtes à phrases», французько-український та українсько-французький словники.

Уроки французької мови

Французька мова не є обов'язковим у школах нашої країни, але все ж у багатьох його вивчають. Спеціально для таких школярів були опубліковані відповідні підручники. Один з яких - це підручник Французька мова 4 клас Ю.М. Клименко 2015 року.

Як його знайти?

Для того, щоб знайти цей підручник, просто відвідай наш сайт і вибери графу з четвертим класом і підручниками з французької мови. Вже через мить його цифрова версія буде у тебе перед очима, готова з тобою працювати прямо зараз.

Завантажити або погортати?

А це вже вирішувати тобі. Комусь зручно гортати онлайн, а іншому простіше її завантажити. Ось саме тому ми зробили можливим працювати з цією книгою в двох варіантах. Відкривай підручник Французька мова 4 клас Ю.М. Клименко 2015 року видання вже сьогодні.

Забуть про важкі і непрактичні друковані підручники, які потрібно носити постійно в портфелі. Просто встанови наш додаток на свій мобільний гаджет і користуйся будь-якими книгами або готовими домашніми завданнями в будь-який час.

Чекаємо Вас на нашому сайті!