Підручник Інформатика 4 клас Л. З. Козак 2021 

Назад до підручників 4 клас Інформатика
Підручник Інформатика 4 клас Л. З. Козак 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Літера ЛТД
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 112

ВІТАЮ ВАС, ЛЮБІ ЧЕТВЕРТОКЛАСНИКИ І ЧЕТВЕРТОКЛАСНИЦІ!

Мабуть, ви чули, що ми з  вами живемо в  інформаційному суспільстві. Сучасна людина одночасно перебуває в  кількох середовищах: природному, суспільному та інформаційному. У кожного з них — своє призначення і свої закони. І в кожному потрібно вміти орієнтуватися, відповідати на виклики, швидко приймати рішення.

Із цим підручником ви дізнаєтеся багато цікавого про інформаційний світ, вирушите у  віртуальну мандрівку та цікаво про неї розповісте друзям, навчитеся оминати небезпеки, застосовуватимете отримані знання на практиці під час вивчення інших предметів. Ви побуваєте в  ролі користувача та програміста, отримаєте задоволення від створених інформаційних продуктів.

На уроках ви багато дискутуватимете, обговорюючи з  друзями проблемні ситуації, шукатимете вирішення проблем, з якими зіштовхуються не тільки учні, а й суспільство загалом. У  вас буде нагода виявити себе як творчу особистість. Адже ви будете постійно щось придумувати, фантазувати, висловлювати й аргументувати свою думку, створювати проєкти та презентувати результати своєї праці. А  ще ви отримаєте досвід спільної взаємодії, навчатиметеся конструктивно просити про допомогу і  самі її надаватимете, дізнаєтеся про різноманітні безпечні джерела, у яких містяться поради чи пояснення з багатьох питань.

Переконана: про багато речей ви можете дізнатися самі. Але сподіваюся, що цей підручник стане для вас путівником в  інформаційний світ для того, щоб навчитися робити реальний світ кращим.

Щасти!
Щиро з вами Лілія Козак