Підручник Інформатика 4 клас М.М. Левшин, Є.О. Лодатко, В.В. Камишин 2015 

Назад до підручників 4 клас Інформатика
Підручник Інформатика 4 клас М.М. Левшин, Є.О. Лодатко, В.В. Камишин 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Навчальна книга – Богдан
  • ISBN: 978-966-10-4113-3
  • Кількість сторінок: 192

Анотація

Ця книга — не збірка розповідей про комп’ютери чи порад, як працювати з ними. Вона присвячена формуванню інформаційної культури учнів шляхом розв’язування пізнавально-розвивальних інформаційних задач з різних царин людського життя. Створюючи підручник та обираючи його структуру, автори зважали на те, що, маючи лише один урок на тиждень, надзвичайно складно забезпечити міцність засвоєння навчального матеріалу з інформатики. У зв’язку з цим було обрано розгортання базових змістових елементів програми на всіх уроках, від першого до останнього. Тому уроки мають схожі частини, зміст яких поступово ускладнюється.

Важливі уроки з інформатики

У цьому навчальному році школярі, які продовжать вивчати інформатику, повинні знати, що їх чекають 35 уроків, на яких будуть вивчатися нові теми. Вони всі вмістилися в підручник Інформатика 4 клас М.М. Левшин, Є.О. Лодатко, В.В. Камішін 2015 року.

Вчимо усі теми онлайн

З цього моменту усі учні зможуть вивчати нові теми і повторювати пройдений матеріал з інформатики в онлайн режимі. А саме, відкривати на нашому порталі цифрові підручники в будь-який час зі своїх комп'ютерів.

Підручник з інформатики в гаджеті

Школярі часто користуються мобільними телефонами. Саме тому ми зробили можливим завантажувати книги на гаджети. Завантажте швидко, просто і абсолютно безкоштовно підручник Інформатика 4 клас М.М. Левшин, Є.О. Лодатко, В.В. Камішін 2015 року.

З новими технологіями всім учням стане значно простіше вивчати будь-які шкільні предмети. Всі цікаві для Вас підручники вже є на нашому порталі та готові працювати з Вами, навчаючи новому.

Чекаємо Вас на нашому сайті!