Підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015 

Назад до підручників 4 клас Інформатика
Підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0609-2
  • Кількість сторінок: 175

Анотація

У підручнику продовжується ознайомлення з основами науки інформатики, що було розпочато у 2–3 класах. Подання навчального матеріалу відбувається у вигляді діалогу головних героїв, що на початку кожного параграфа створюють проблемну ситуацію, інтригують запитаннями та запрошують до подорожі. Таким чином, учні стають безпосередніми учасниками навчального процесу. Більшість матеріалу подано у вигляді словесних та графічних алгоритмів, кожний розділ закінчується рубрикою «Висновки», що розроблена у вигляді опорних схем, систематизуючи матеріал та подаючи його у зручній для запам’ятовування формі. Основні форми роботи з підручником – читання по ролях, розглядання малюнків, обговорення ситуацій, що виникли в головних героїв, опрацювання матеріалу в парах або малих групах та виконання дій за алгоритмами. Система запитань наприкінці кожного параграфа диференційована відповідно до рівня складності й передбачає розвиток логічного та творчого мислення дитини. Також передбачено завдання для практичного застосування. Оформлення форзаців підручника у вигляді правил безпечної роботи з комп’ютером та безпечного використання послуг мережі Інтернет забезпечує постійне акцентування уваги учнів та їхніх батьків на цих важливих питаннях. Матеріал підручника забезпечує культурологічний розвиток учнів: передбачено рубрики «Для тих хто хоче знати більше», а у прикладах використано уривки з легенд та народних українських казок, прислів’їв, у завданнях відображено міжпредметні зв’язки з математикою, українською мовою, природознавством, англійською мовою та іншими навчальними предметами.

Освоїмо нові теми з інформатики разом

У четвертому класі всі учні будуть вивчати нові теми з такої дисципліні, як інформатика. А всю корисну інформацію вмістив підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015 року, який вже є у нас на сайті.

Цифрові онлайн посібники

Наш портал уможливив відкривати і переглядати потрібні підручники з інформатики в онлайн режимі просто і абсолютно безкоштовно. А разом з електронним змістом учням не складе великих труднощів швидко знайти потрібний розділ або параграф.

Підручники батькам на допомогу

Наші мами і тата завжди дбають про своїх маленьких школярів. І ми намагаємося їм в цьому допомагати. Для цього вони зможуть завантажити підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015 року і допомагати учням вивчати кожну нову тему.

Також, даний посібник без особливих зусиль можна завантажити на мобільний телефон або планшет для того, що б воно завжди було під рукою. Тепер школярі просто забудуть про важкі підручники та портфелі, які потрібно було носити за спиною кожен день.

Чекаємо Вас на нашому сайті!