Підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015 

Назад до підручників 4 клас Інформатика
Підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0609-2
  • Кількість сторінок: 175

Анотація

У підручнику продовжується ознайомлення з основами науки інформатики, що було розпочато у 2–3 класах. Подання навчального матеріалу відбувається у вигляді діалогу головних героїв, що на початку кожного параграфа створюють проблемну ситуацію, інтригують запитаннями та запрошують до подорожі. Таким чином, учні стають безпосередніми учасниками навчального процесу. Більшість матеріалу подано у вигляді словесних та графічних алгоритмів, кожний розділ закінчується рубрикою «Висновки», що розроблена у вигляді опорних схем, систематизуючи матеріал та подаючи його у зручній для запам’ятовування формі. Основні форми роботи з підручником – читання по ролях, розглядання малюнків, обговорення ситуацій, що виникли в головних героїв, опрацювання матеріалу в парах або малих групах та виконання дій за алгоритмами. Система запитань наприкінці кожного параграфа диференційована відповідно до рівня складності й передбачає розвиток логічного та творчого мислення дитини. Також передбачено завдання для практичного застосування. Оформлення форзаців підручника у вигляді правил безпечної роботи з комп’ютером та безпечного використання послуг мережі Інтернет забезпечує постійне акцентування уваги учнів та їхніх батьків на цих важливих питаннях. Матеріал підручника забезпечує культурологічний розвиток учнів: передбачено рубрики «Для тих хто хоче знати більше», а у прикладах використано уривки з легенд та народних українських казок, прислів’їв, у завданнях відображено міжпредметні зв’язки з математикою, українською мовою, природознавством, англійською мовою та іншими навчальними предметами.

Освоїмо нові теми з інформатики разом

У четвертому класі всі учні будуть вивчати нові теми з такої дисципліні, як інформатика. А всю корисну інформацію вмістив підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015 року, який вже є у нас на сайті.

Цифрові онлайн посібники

Наш портал уможливив відкривати і переглядати потрібні підручники з інформатики в онлайн режимі просто і абсолютно безкоштовно. А разом з електронним змістом учням не складе великих труднощів швидко знайти потрібний розділ або параграф.

Підручники батькам на допомогу

Наші мами і тата завжди дбають про своїх маленьких школярів. І ми намагаємося їм в цьому допомагати. Для цього вони зможуть завантажити підручник Інформатика 4 клас О.В. Коршунова 2015 року і допомагати учням вивчати кожну нову тему.

Також, даний посібник без особливих зусиль можна завантажити на мобільний телефон або планшет для того, що б воно завжди було під рукою. Тепер школярі просто забудуть про важкі підручники та портфелі, які потрібно було носити за спиною кожен день.

Чекаємо Вас на нашому сайті!

Коментарі для сайту Cackle