Підручник Інформатика 4 клас В. В. Вдовенко 2021 

Назад до підручників 4 клас Інформатика
Підручник Інформатика 4 клас В. В. Вдовенко 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Грамота, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 123

Дорогі діти!

Цього року ви продовжите захопливу подорож фантастичною країною, яка має назву ІНФОРМАТИКА. Нині комп’ютерні технології оточують вас усюди, тож сучасне життя складно уявити без електронних пристроїв, смартфонів чи інших гаджетів.

Ви навчитеся знаходити в інтернеті потрібну й цікаву інформацію та будете критично її оцінювати; дізнаєтеся багато нового: про сучасні носії інформації і цифрові пристрої; про математичне моделювання та конструктори з робототехніки. Відвідаєте віртуальні бібліотеки й навіть зможете зазирнути в … далекий космос.

А ще ви працюватимете над цікавими та корисними проєктами. Для цього ви будете вчитися дружно взаємодіяти в команді, планувати спільну роботу, розподіляти обов’язки та презентувати отримані результати. А інформаційні технології стануть вам вірними помічниками, тому матимете нагоду постійно вдосконалювати свої вміння працювати з комп’ютером.

Разом із Знайчиками ви зробите перші кроки в програмуванні: навчите Рудого кота виконувати ваші вказівки, дізнаєтеся, що таке спрайт і скрипт, будете створювати власні анімаційні історії та комп’ютерні ігри.

Тож, якщо ви хочете бути успішними й сучасними, вивчайте інформатику!

Авторка