Підручник Математика 4 клас А.М. Заїка, С.С. Тарнавська 2015 

Назад до підручників 4 клас Математика
Підручник Математика 4 клас А.М. Заїка, С.С. Тарнавська 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Підручники і посібники
  • ISBN: 978-966-07-2724-3
  • Кількість сторінок: 194

Анотація

Підручник укладено відповідно до чинної навчальної програми з математики. Він містить доступний за змістом та формою теоретичний та практичний матеріал для формування, розвитку та удосконалення знань, умінь, навичок учнів 4 класу з початкового курсу математики. Поміщені у підручнику завдання сприяють формуванню патріотичної, вільномислячої та активної особистості.

Саме час для нових завдань з математики

На початку навчального року в четвертому класі всі хлопці та дівчата почнуть знайомитися з новими темами і правилами з математики в школі, а допоможе в цьому підручник Математика 4 клас А.М. Заїка, С.С. Тарнавська 2015 року.

Ваш цифровий помічник тут

На нашому порталі вже розміщено цифрову версію даного підручника з математики. З такою книгою дуже зручно і просто працювати, адже її можна завантажити або ж, просто, переглянути в он-лайн режимі абсолютно безкоштовно і навіть без реєстрації.

Забув підручник з математики вдома?

Не переживай, адже ти зможеш отримати її за п'ять хвилин не встаючи з-за парти. Для цього візьми в руки свій смартфон і відвідай наш сайт і знайди підручник Математика 4 клас А.М. Заїка, С.С. Тарнавська 2015 року. Далі тисни - завантажити і почекай трохи. Ось і все, посібник готовий працювати - відкривай.

Вчитися в четвертому класі стане набагато простіше і приємніше, якщо зібрати свою особисту маленьку електронну бібліотеку не тільки з математики, а й по всіх інших предметах і в цьому ми Вам з радістю допоможемо.

Чекаємо Вас на нашому сайті!