Підручник Математика 4 клас В.Г. Бевз, Д.В. Васильєва 2021 Частина 1

Назад до підручників 4 клас Математика
Підручник Математика 4 клас В.Г. Бевз, Д.В. Васильєва 2021 Частина 1
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-966-983-214-6
  • Кількість сторінок: 147

Анотація

У викладі навчального матеріалу простежується змістова і дидактична системність. Структурування програмового матеріалу за розділами здійснено методично доцільно, з урахуванням послідовності, логічності, сумірності (за обсягом), чіткості його розподілу. Чітка послідовність викладу навчального матеріалу забезпечує взаємозв’язок понять, формування єдиної понятійної системи підручника, лаконічність, точність формулювань визначень, пояснення їхньої сутності та відношень між ними. Структурні компоненти (розділ/урок) містять різні види діяльності, й у цілому спрямовані на створення необхідних і остатніх умов для досягнення очікуваних результатів навчання учнями з різними навчальними можливостями.

Цього навчального року ти завершуєш навчання в початковій школі і наступного перейдеш в основну.
В основній школі ти вивчатимеш нові предмети, більшість з яких пов’язана з математичними знаннями. Адже математика супроводжує нас усюди, ти вже це добре усвідомив/усвідомила. Тому цей рік дуже важливий для тебе. Наполегливість, терпіння, старанність, кмітливість та організованість обов’язково допоможуть тобі у засвоєнні нових знань.

А винагородою для тебе стануть міцні математичні знання, вміння долати перешкоди й досягати успіхів. І наприкінці року ти з упевненістю будеш готовий зробити черговий крок у доросле життя.

Успіхів тобі!

Тож перегортай мерщій сторінку і продовжуймо розкривати математичні таємниці!