Підручник Німецька мова 4 клас Л.В. Горбач, Л.П. Савченко 2015 

Назад до підручників 4 клас Німецька мова
Підручник Німецька мова 4 клас Л.В. Горбач, Л.П. Савченко 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Грамота, Київ
  • ISBN: 978-966-349-533-0
  • Кількість сторінок: 176

Анотація

Підручник створено відповідно до чинної програми з предмета. Він є продовженням лінійки НМК з німецької мови для початкової школи. Підручник укладено за розділами, які мають поурочну структуру. Презентація нового навчального матеріалу відбувається на основі малюнків, а його опрацювання й закріплення здійснюється в ігрових вправах, римуваннях, віршах і комунікативних завданнях. У кінці кожного розділу пропонується ігровий урок (урок-проект, урок-майстрування), який дає можливість учням використати набуті знання в комунікативній ситуації. У додатках уміщені тексти для аудіювання, рекомендації щодо проведення ігор, німецько-український та українсько-німецький словники. Для учнів, учителів, батьків. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України(наказ МОН України від 20.07.2015 р. № 777).

Підручник з німецької мови для тебе

Для того, щоб в четвертому класі ще краще освоїти нові теми з німецької мови Вам знадобиться підручник Німецька мова 4 клас Л.В. Горбач, Л.П. Савченко 2015 року. З ним Ви зможете без проблем підготується до майбутнього п'ятого класу.

Книга на сайті

На нашому інтернет ресурсі вже опублікована цифрова версія даного підручника і вона готова з Вами працювати в онлайн режимі. За допомогою простого у використанні електронного змісту Ви без особливих зусиль зможете знайти будь-який розділ і потрапити на його сторінки за секунду.

Завантажити швидко і просто

Підручник Німецька мова 4 клас Л.В. Горбач, Л.П. Савченко 2015 року видання можна не тільки переглядати онлайн, а ще й завантажувати. Тепер просто натисніть на кнопку на сайті і вже через пару хвилин абсолютно безкоштовно отримаєте потрібну книгу.

А ще Ви зможете завантажити її на свій мобільний гаджет для того, щоб брати в школу на урок. Працюйте разом з сучасними технологіями в дома та у школі. Вчіться просто, а ми завжди Вам допоможемо.

Чекаємо Вас на нашому сайті!