Підручник Німецька мова 4 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2015 

Назад до підручників 4 клас Німецька мова
Підручник Німецька мова 4 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: 978-617-09-2218-2
  • Кількість сторінок: 239

Анотація

Підручник є складовою навчально-методичного комплекту "Deutsch lernen its super!" разом із робочим зошитом, тестовим зошитом, книгою для читання, книгою для вчителя, комплектом флеш-карток і компакт-диском з аудіозаписами фонетичних вправ і вправ для аудіювання. Має чітко виражену комунікативну і діяльнісну спрямованість. Відповідає віковим особливостям учнів, містить багато цікавих завдань, ігор, пісень і віршів. Підручник містить посилання на сайт видавництва, де орзміщено додаткові інтерактивні завдання, що допоможуть учням розширити словниковий запас, потренуватися у читанні та перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови. Для учнів 4 класу загальноосвітніх шкіл, учителів німецької мови.

Підручник для 4 класу з німецької мови

У четвертому класі учні, які продовжують вивчати німецьку мову, зможуть цього року працювати вже з цифровими підручниками. Один з них - це підручник Німецька мова 4 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2015 року.

Вчимося онлайн

Навчається тепер можна в інтернеті. Для цього вибирайте перегляд онлайн підручника у нас на сайті і читайте всі теми, виконуйте вправи і вчіть правила. Для швидкого пошуку матеріалу скористайтеся електронним змістом до даного посібника.

Як взяти таку книгу?

Для того, щоб підручник Німецька мова 4 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2015 року видання завжди був з Вами, і вдома і в школі, скачайте його. Завантажте посібник прямо з порталу всього за кілька хвилин. Зберігати його можна на мобільному телефоні, що дозволить завжди відкривати його в будь-яку потрібну хвилину.

А ще перевага всіх цифрових книг на нашому порталі в тому, що вони абсолютно безкоштовні. Простий доступ до ресурсів сайту зробить навчання не тільки значно простіше, а й набагато цікавішим.

Чекаємо Вас на нашому сайті!