Підручник Основи здоров'я 4 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко 2015 

Назад до підручників 4 клас Основи здоров'я
Підручник Основи здоров'я 4 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Алатон, Київ
  • ISBN: 978-966-2663-24-2
  • Кількість сторінок: 148

Анотація

Підручник "Основи здоров'я" створено відповідно до програми з основ здоров'я для учнів 4-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст підручника спрямовано на розвиток життєвих навичок, сприятливих для здоров’я, безпеки і гармонійного розвитку учнів....

Вчимо нові теми разом

Якщо в четвертому класі Ви вже встигли помітити, що в кожному підручнику багато нових тем, то і побачили, що і з основ здоров'я їх додалося. А це означає, що цифровий підручник Основи здоров'я 4 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С. В. Страшко 2015 року зможе Вам допомогти.

Запитайте, як він допоможе?

Разом з ним вивчити будь-яку нову тему стане ще простіше. А саме, скачавши його з сайту на свій мобільний гаджет: смартфон або планшет, учень зможе носити його завжди з собою і відкривати в будь-який потрібний момент.

Онлайн прямо зараз

Якщо тобі потрібно подивитися тему або завдання, одним словом відкрити підручник Основи здоров'я 4 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С. В. Страшко 2015 року видання, але немає часу його завантажувати, тоді переглянь його онлайн, у нас вже давно є така функція.

Все розв’язники і підручники на нашому порталі в абсолютно безкоштовному доступі. Тут ти не знайдеш реєстрації або відправки смс кодів. Простота в навчанні школярів - наш девіз! Навчайся з нами на відмінно.

Чекаємо Вас на нашому сайті!