Підручник Основи здоров'я 4 клас О.М. Кікінежді, Н.Б. Шост, І.М. Шульга 2015 

Назад до підручників 4 клас Основи здоров'я
Підручник Основи здоров'я 4 клас О.М. Кікінежді, Н.Б. Шост, І.М. Шульга 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Навчальна книга – Богдан
  • ISBN: 978-966-10-4120-1
  • Кількість сторінок: 144

Анотація

Підручник розроблено відповідно до навчальної програми з курсу «Основи здоров’я» для учнів 4-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст підручника спрямований на формування в учнів знань про здоровий спосіб життя, безпечну поведінку, розвиток мотивації дбайливого ставлення до власного здоров’я, уміння застосовувати здобуті навички у повсякденному житті.

Основні правила роботи з цифровими підручниками

Для того, щоб відкрити, наприклад, підручник Основи здоров'я 4 клас О.М. Кікінежді, Н.Б. Шост, І.М. Шульга 2015 року у нас на сайті, Вам потрібно знайти його у відповідному розділі і в цій дисципліні. А вже потім вибрати як саме з ним працювати - в онлайн режимі або завантажити його.

Скачай на гаджет

Тепер твій мобільний сучасний гаджет стане зберігати всі підручники для школи для будь-якого класу. Ти зможеш вибірково знаходити їх на нашому порталі та завантажувати дуже просто, максимально швидко, а головне абсолютно безкоштовно.

Або завантаж всі

Якщо ти хочеш, щоб все класи і всі предмети були зібрані в твоєму смартфоні, тоді скачай не тільки підручник Основи здоров'я 4 клас О.М. Кікінежді, Н.Б. Шост, І.М. Шульга 2015 року, а й наш додаток. Установи його і користуйся всіма навчальними посібниками.

Не витрачай час на реєстрацію на інших порталах. Заощаджуй свій час разом з 12БАЛІВ і заходь до нас. Також, учні зможуть зіграти тут у цілий ряд ігор, які навчать Тебе новому і дозволять з користю провести час.

Чекаємо Вас на нашому сайті!