Підручник Основи здоров'я 4 клас О.В. Гнaтюк 2015 

Назад до підручників 4 клас Основи здоров'я
Підручник Основи здоров'я 4 клас О.В. Гнaтюк 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0606-1
  • Кількість сторінок: 159

Анотація

Матеріал підручника відповідає новій програмі з основ здоров’я для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і структурований у чотири розділи: «Здоров’я людини», «Фізична складова здоров’я», «Соціальна складова здоров’я», «Психічна і духовна складові здоров’я». У рубриках «Для допитливих» і «Додатковий матеріал» уміщено інформацію, що сприятиме розширенню світогляду учнів стосовно основ здоров’я. У рубриці «Словникова скарбничка» наведено тлумачення нових термінів. Закріпити здобуті знання допоможуть практичні роботи, робота в парах і групах, а також робота з батьками. Для кращого засвоєння тем, що розглядаються в підручнику, дібрано відповідні прислів’я і приказки, загадки і ребуси, що сприятиме підвищенню інтересу учнів до предмета «Основи здоров’я».

Обери свій підручник

Наш сайт - це те місце, де будь-який учень зможе знайти собі потрібний підручник з основ здоров'я та працювати з ним протягом усього навчального року. Один з таких - це підручник Основи здоров'я 4 клас О.В. Гнaтюк 2015 року.

Цифрові друзі школярів

Цифрові підручники стануть вірними помічниками і просто незамінними друзями всіх хлопців. Адже їх не потрібно купувати в магазинах. Достатньо лише зайти до нас на сайт і вибрати потрібний, після чого його швидко і без зайвих витрат часу завантажити.

Де будемо їх зберігати?

Наприклад, підручник Основи здоров'я 4 клас О.В. Гнaтюк 2015 року видання можна завантажити на свій мобільний телефон або планшет і зберігати там. А якщо зібрати там всі книги з шкільних предметів, тоді друковані версії книг зовсім не знадобляться.

Завантажуй або переглядав в онлайн режимі всі підручники абсолютно безкоштовно і абсолютно не витрачаючи ні хвилини свого особистого часу на те, щоб пройти процес реєстрації. Навчання стане ще простіше разом з порталом 12 Балів.

Чекаємо Вас на нашому сайті!