Підручник Основи здоров'я 4 клас Т.Є. Бойченко, Н.С. Коваль 2015 

Назад до підручників 4 клас Основи здоров'я
Підручник Основи здоров'я 4 клас Т.Є. Бойченко, Н.С. Коваль 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: 978-617-09-2391-2
  • Кількість сторінок: 160

Анотація

Підручник для 4 класу для загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Дорогі дівчатка і хлопчики! Ви добре знаєте, що берегти життя і зміцнювати здоров’я важливо для кожної людини. Правильно це робити ви навчитеся на уроках основ здоров’я. А допоможе вам наш підручник, на сторінках якого ви дізнаєтеся про здоровий і безпечний спосіб життя. Уважно читайте, ретельно виконуйте завдання, звертайте увагу на умовні позначки. Бажаємо вам успішно навчатися і приємно відпочивати. Будьте здорові в нашій рідній Україні!

Вчимо нові теми разом

Ми давно вже пропонуємо увазі всіх школярів цифрові підручники з основ здоров'я. З ними дуже просто працювати і відкривати будь-яку тему. Дивись, наприклад, підручник Основи здоров'я 4 клас Т.Є. Бойченко, Н.С. Коваль 2015 року.

Скачуємо у смартфони

Забутьте про те, що Ваш портфель повинен бути важким, що з вечора потрібно думати і складати всі підручники. Просто завантажте потрібні посібники для четвертого класу на свій смартфон і будьте спокійні за кожен урок. З електронними книгами вчитися просто і легко.

Йдемо на урок підготовленими

Якщо тобі не хочеться завантажувати окремі посібники або підручник Основи здоров'я 4 клас Т.Є. Бойченко, Н.С. Коваль 2015 року видання, тоді просто встанови наш мобільний додаток на свій гаджет і отримуй цілодобовий доступ не тільки до книг, а ще й до робочих зошитів, тестів і ГДЗ.

Завантажувати додатки, підручники або переглядати онлайн ГДЗ - у нас на сайті можна не тільки не реєструючись, а ще й не оплачуючи цей процес. Користуйся усіма необхідними навчальними матеріалами в будь-який момент просто, швидко і абсолютно безкоштовно.

Чекаємо вас на нашому сайті!