Підручник Природознавство 4 клас І.В. Грущинська 2015 

Назад до підручників 4 клас Природознавство
Підручник Природознавство 4 клас І.В. Грущинська 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-617-656-394-5
  • Кількість сторінок: 191

Анотація

Підручник «Природознавство» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів є концептуальним продовженням серії інтерактивних підручників з природознавства для початкової школи. Його концептуальною ідеєю є формування природознавчої компетентності учнів на основі засвоєння системи інтегрованих відомостей про природу, ознайомлення з азами екологічних знань, опанування способами навчально-пізнавальної діяльності, розвитком ціннісних орієнтацій в різних сферах життєдіяльності, дотримання принципу діалогічності. Укладений відповідно до останніх змін, унесених до програми.

Вивчаємо всі теми разом

Давайте разом з нами вивчати всі теми, які вмістив у собі підручник Природознавство 4 клас І.В. Грущинська 2015 року. А саме з цифровим онлайн підручником, який вже опублікований і чекає всіх школярів на нашому сайті.

Відкривай і читай

Вам потрібна тема, номер один або два? Та не питання. Не потрібно перегортати весь підручник. Досить просто натиснути в електронному змісті на потрібну назву. Рівно через секунду Ви вже опинитеся на цій сторінці, а через дві – почніть вивчати потрібну тему.

Як завантажувати?

Для того, щоб завантажити підручник Природознавство 4 клас І.В. Грущінська 2015 року видання, Вам не потрібно буде реєструватися. А ще завантажити даний екземпляр цифрового помічника Ви зможете не тільки дуже швидко, а ще й абсолютно безкоштовно.

Як же добре, що разом з сучасними технологіями Ви зможете завжди бути мобільними. Навіть, якщо забули книгу вдома, то не варто переживати. Заходьте на уроці з свого смартфона на портал і завантажуйте її.

Чекаємо Вас на нашому сайті!