Підручник Природознавство 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 

Назад до підручників 4 клас Природознавство
Підручник Природознавство 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: 123-Н900761У
  • Кількість сторінок: 194

Анотація

Підручник «Природознавство» для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми з природознавства. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадянської, комунікативної, соціальної, природознавчої; сприяє розвитку мотивації до навчання та творчої діяльності, а також формуванню навичок самооцінки й самоаналізу школярів. Рубрики підручника: «Поділися своїми знаннями», «Ознайомся з думкою інших людей», «Виконай проект», «Проведи спостереження», «Виконай практичну роботу» сприятимуть формуванню в учнів цілісного уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, роль і місце людини в природі. У підручнику також є завдання, для виконання яких необхідно здійснити пошук на електронному освітньому ресурсі.

Природознавство і все теми

У четвертому класі всі учні почнуть вивчати нові і не завжди прості теми по такому предмету, як природознавство. Всі вони розташувалися в книзі під назвою підручник Природознавство 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 року.

Онлайн перегляд книги

Наш сайт з радістю готовий допомогти учням в будь-який час переглянути потрібні теми з цієї дисципліни. Такі цифрові підручники легко відкривати в онлайн режимі. Вибрати можна тему, що цікавить прямо в електронному змісті і натиснути на неї.

Як завантажити?

Підручник Природознавство 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 року видання вже доступний для швидкого і простого завантаження на комп'ютери і будь-які сучасні мобільні гаджети. Завантажуйте книгу на смартфон для того, щоб брати її з собою на урок.

Завантажити цей підручник Ви завжди зможете дуже швидко. А все тому, що на порталі немає реєстрації та оплати. Економити час та свої кошти стало простіше разом з цим інтернет ресурсом.

Чекаємо Вас на нашому сайті!