Підручник Трудове навчання 4 клас І.М. Веремійчик, В.П. Тименко 2015 

Назад до підручників 4 клас Трудове навчання
Підручник Трудове навчання 4 клас І.М. Веремійчик, В.П. Тименко 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0592-7
  • Кількість сторінок: 103

Анотація

Матеріал підручника відповідає чинній програмі з трудового навчання для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Чітка структура підручника, пояснення нових термінів, запитання й завдання сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу. Подано практичні роботи, за якими школярі виготовлятимуть різноманітні вироби, використовуючи різні інструменти, пристосування та конструкційні матеріали. Підручник містить інформацію про різні види дизайну, цікаві ілюстрації, роботи для виконання у вільний час, що сприятиме підвищенню інтересу учнів до предмета. На форзацах подано правила техніки безпеки щодо кожного виду робіт.

Уроки праці в четвертому класі

Учні, як правило, люблять уроки праці. Саме тут можна проявити свою творчість, відточити свої навички і навчитися новому. Для продуктивної роботи на уроці Вам знадобиться підручник Трудове навчання 4 клас І.М. Веремійчік, В.П. Тименко 2015 року.

Як і де його взяти?

Він уже з'явився у нас на сайті. Його цифрова версія розташувалася на ряду з іншими книгами з праці для четвертого класу. Цей посібник можна погортати в онлайн версії або ж швидко і без проблем скачати.

Де будемо його зберігати?

Підручник Трудове навчання 4 клас І.М. Веремійчік, В.П. Тименко 2015 року видання можна завантажити на комп'ютер. Але комп'ютер в школу не візьмеш, а значить потрібно завантажити книгу на свій мобільний гаджет. Тут стануть в нагоді Ваші смартфони і планшети.

Завантаження не зажадає від Вас витрати часу і грошей. Адже тут немає реєстрації і немає оплати. Просто клікайте на "завантажити" та відкривайте його вже зараз. З такими підручниками не тільки просто, а й приємно працювати протягом усього навчального року.

Чекаємо Вас на нашому сайті!