Підручник Трудове навчання 4 клас Н.В. Котелянець, О.В. Агеєва 2015 

Назад до підручників 4 клас Трудове навчання
Підручник Трудове навчання 4 клас Н.В. Котелянець, О.В. Агеєва 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Сиция
  • ISBN: none
  • Кількість сторінок: 143

Анотація

У підручнику відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та базової навчальної програми закладено можливості для реалізації всіх змістових ліній галузі: ручні техніки обробки матеріалів, технічна творчість, декоративно-ужиткове мистецтво, самообслуговування. Ця навчальна книга є концептуальним продовженням системи підручників нового покоління для початкової школи. Її зміст спрямовано на формування і розвиток в межах вікових можливостей предметно-перетворювальної компетентності учнів, яка дає можливість їм самостійно вирішувати предметно-практичні та побутові завдання. Підручник містить завдання профорієнтаційного характеру. Для учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, методистів, студентів педагогічних коледжів та вищих навчальних закладів педагогічного спрямування, батьків

Уроки праці з цифровими підручниками

Тепер навіть на уроках праці в четвертому класі учні зможуть працювати разом з цифровими книгами. Дивись, наприклад, підручник Трудове навчання 4 клас Н.В. Котелянець, О.В. Агеєва 2015 року вже зараз або скачай його всього за кілька хвилин.

Як відкрити книгу на уроці?

Навіть на уроці відкривати цифрові книги стало можливим. А все завдяки Вашим сучасним мобільним гаджетам, таким як: смартфони, планшети і електронні книги. Скачай завчасно потрібні книги і користуйся ними протягом усього навчального року.

Додаток для Вас

Наше додаток можна скачати і встановити абсолютно безкоштовно. А в ньому Ви вже знайдете не тільки підручник Трудове навчання 4 клас Н.В. Котелянець, О.В. Агеєва 2015 року випуску, а й чимало решебник, тестовіков, робочих зошитів та навіть розвиваючих ігор на різноманітні теми.

Онлайн перегляд на сайті, завантаження окремих підручників, установка додатки абсолютно безкоштовна. Навчайтеся з нами і отримуйте тільки якісні знання і високі позначки на кожному році Вашого шкільного життя.

Чекаємо Вас на нашому сайті!