Підручник Трудове навчання 4 клас О.М. Кліщ, О.М. Дятленко, Л.М. Коваль 2015 

Назад до підручників 4 клас Трудове навчання
Підручник Трудове навчання 4 клас О.М. Кліщ, О.М. Дятленко, Л.М. Коваль 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Літера ЛТД
  • ISBN: Літера ЛТД
  • Кількість сторінок: 128

Анотація

Підручник створено за чинною програмою з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний зміст спрямований на опанування техніками обробки різних матеріалів, розвиток творчих здібностей, набуття досвіду предметно-перетворювальної діяльності.

Праця в школі

Кожен навчальний рік приносить школярам нові теми і нові знання. Ось і уроки праці поспішають порадувати новинками. У нас на сайті вже з'явився підручник Трудове навчання 4 клас О.М. Кліщ, О.М. Дятленко, Л.М. Коваль 2015 року, в якому зібрані тільки корисні матеріали для школярів.

Як з ним працювати?

Цифрові підручники - це простий спосіб отримання знань, адже саме з ними можна працювати вдома, в гостях у друзів або на уроці. Якщо завантажити його прямо на свій смартфон, тоді можна і відкривати його в будь-який момент.

А скачати - це безкоштовно?

Звичайно ж так! Всі посібники, включно і підручник Трудове навчання 4 клас О.М. Кліщ, О.М. Дятленко, Л.М. Коваль 2015 року видання можна завантажити не тільки максимально швидко, а й не витративши ні копієчки. А якщо встановити наш мобільний додаток, то і доступ до ГДЗ завжди буде під рукою.

Наш ресурс наповнений не тільки навчальними матеріалами у вигляді книг і готових домашніх завдань до них, а ще й різними іграми. Завдяки яким можна не тільки відволіктися, а ще й чогось навчитися, так як вони навчального характеру.

Чекаємо Вас на нашому сайті!