Підручник Українська мова 4 клас М. І. Чумарна 2021 Частина 2

Назад до підручників 4 клас Українська мова
Підручник Українська мова 4 клас М. І. Чумарна 2021 Частина 2
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Навчальна книга – Богдан
  • ISBN: 978-966-10-6330-2
  • Кількість сторінок: 160

ДО МОГО ЧИТАЧА/МОЄЇ ЧИТАЧКИ

Дорогий друже/дорога подруго! Я — твоя нова Читанка.

У четвертому класі ти відкриєш для себе таємниці творення світу і людини, перегорнеш сторінки історії рідної України, ознайомишся з народними звитяжцями, здійсниш фантастичні мандрівки разом із персонажами оповідань і повістей. Ми з тобою ще раз увійдемо в коло мудрих і прекрасних думок у творах видатних письменників, глибше відчуємо красу рідного слова, навчимося розрізняти літературні жанри та види усної народної творчості. Нашими друзями стануть герої відомих книг.

Але найголовніше — ти зможеш творити разом зі мною і поповнювати мою Скарбницю смішинками, віршами, загадками, оповіданнями, казками, малюнками.

Крім того, я — незвичайна Читанка: в мене є електронна версія, в якій позначка «Чарівний ключик» допоможе тобі знайти тлумачення виділеного у тексті слова. А ще тут ти зможеш прослухати деякі твори, озвучені професійними акторами, та записи пісень, подивитися мультиплікаційні фільми, створені за сюжетами народних і літературних творів, та уривки з художніх фільмів, заглянути в картинну галерею.

Радості тобі від мандрівки у світ чудес!