Підручник Українська мова 4 клас М. С. Вашуленко, Н. А. Васильківська, С. Г. Дубовик 2021 Частина 1

Назад до підручників 4 клас Українська мова
Підручник Українська мова 4 клас М. С. Вашуленко, Н. А. Васильківська, С. Г. Дубовик 2021 Частина 1
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-966-983-211-5
  • Кількість сторінок: 170

ЛЮБІ ШКОЛЯРИКИ І ШКОЛЯРОЧКИ!

Підручник «Українська мова та література», який ви щойно розгорнули, поведе вас захопливою дорогою знань. На його сторінках ви знайдете багато нового і цікавого. Пізнаєте таємниці милозвучної української мови, помандруєте у світ природи, нашої історії та культури.

Ви охоче будете гратися в різні мовні ігри, мріяти, фантазувати, дізнаватися про походження невідомих вам слів, утворювати нові слова. Неодмінно побудете в ролі дослідників і дослідниць, учителів та вчительок, редакторів та редакторок, поетів і поетес, акторів та акторок. Навчитеся міркувати, правильно висловлювати думки і грамотно формулювати їх на письмі. А головне — співпрацювати й допомагати одне одному.

«Українська мова» стане вашим надійним помічником у засвоєнні змісту спочатку простих, а далі — складніших і навіть дивовижних понять. Звичні і зрозумілі слова набуватимуть яскравих барв і несподіваних значень. Ними вам захочеться поділитися з татом і з мамою, із братиком чи з сестричкою. Адже саме рідні, найближчі люди вболівають за вас найбільше.
У роботі з підручником ви будете обмінюватися думками і враженнями, складати незвичайні розповіді, навчатися впевнено і переконливо відповідати на уроках, доводити і дорослим, і друзям слушність ваших міркувань.

Знайте, що за цим підручником навчатимуться і нові учні та учениці в наступні роки. Тому бережіть його, ставтеся до нього, як до мудрого порадника, щоб він залишався завжди таким чистим і привабливим, яким є сьогодні у ваших руках.

Тож вирушаймо у щасливу дорогу пізнання!