Підручник Я досліджую світ 4 клас Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, І. В. Лаврентьева, О. Л. Хомич, Н. В. Андрук, К. С. Василенко 2021 Частина 1

Назад до підручників 4 клас Я досліджую світ
Підручник Я досліджую світ 4 клас Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, І. В. Лаврентьева, О. Л. Хомич, Н. В. Андрук, К. С. Василенко 2021 Частина 1
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Алатон, Київ
  • ISBN: 978-966-2663-97-6
  • Кількість сторінок: 152

Підручник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти і Типової освітньої програми, укладеної під керівництвом Р. Б. Шияна. Може використовуватися за Типовою освітньою програмою, укладеною під керівництвом О. Я. Савченко.

Мета підручника — формування у дітей цілісної картини світу через набуття ними ядра знань про світ та відповідних компетентностей. Головна ідея підручника — подорож у просторі й часі від утворення Всесвіту до наших днів.

Вітаю, хлопчики і дівчатка!

Це знову я, ваш друг Мурчик! Пам’ятаєте, як у другому класі ми з вами подорожували навколо світу, а в третьому — досліджували світ як справжні науковці?

Цього року я підготував для вас ще одну неймовірну пригоду — подорож у часі! Звісно, замість машини часу ми увімкнемо свою уяву. Вона перенесе нас у момент виникнення Всесвіту та у найвизначніші миті історії природи, людської цивілізації, науки і техніки.

Як завжди, я в усьому допомагатиму вам.