Підручник Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 

Назад до підручників 4 клас Я у світі
Підручник Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-617-09-2487-2
  • Кількість сторінок: 144

Анотація

Підручник "Я у світі" для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадської, комунікативної, соціальної; сприяє розвитку мотивації до навчання та творчої діяльності, а також формуванню навичок самооцінки й самоаналізу. Кожний параграф містить рубрики: "Повтори те, що знаєш", "Поділися своїми думками", "Ознайомся з думкою інших людей", "Я дізнався, що...", "Я прагну...". У підручнику є також завдання, для виконання яких необхідно здійснити пошук на електроному освітньому ресурсі.

Підручник для тебе

На нашому сайті всі учні зможуть знайти для себе дуже багато цифрових посібників для четвертого класу з різних шкільних дисциплін. Включно і підручник Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 року.

Завтра візьмемо його на урок

Ми пропонуємо Вам для особистого комфорту перейти на електронні книги. Забутьте про важкі портфелі за спиною і вечори, коли потрібно не забути скласти на завтра підручники. Просто завантажуйте їх у нас на сайті і зберігайте на Ваших мобільних пристроях.

Як завантажувати такі книги?

Для того щоб завантажити не тільки підручник Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 року, але і будь-який інший, Вам знадобитися не більше пари хвилин. Адже завантаження дуже просте, швидке і не потребує від Вас витрат часу на реєстрацію та оплату.

Плюс до всього, у школярів з'явитися можливість працювати не тільки з цифровими підручниками, а й ГДЗ до них, які з радістю допоможуть їм перевіряти кожне виконане домашнє завдання з кожного предмета.

Чекаємо Вас на нашому сайті!