ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський (2018 рік) Поглиблений рівень вивчення

Назад до ГДЗ 10 клас Алгебра
ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський (2018 рік) Поглиблений рівень вивчення
96
НОВА програма
  • Автори:
  • Тип: Поглиблений рівень вивчення
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • Мова навчання: українська

У десятому класі школярі починають вивчати алгебру та початки аналізу. Це дуже важливий предмет, оскільки учні не тільки освоюють новий «математичний інструмент», а й розвивають логічне мислення, кмітливість наполегливість, вміння аналізувати та уважність. Помагає учням у вивченні алгебри ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський Поглиблений рівень вивчення за новою програмою 2018 року.

Повідомити про помилку

Поглиблене вивчення алгебри та початків аналізу

Ми надіємося, що учні, які обрали поглиблений рівень вивчення алгебри та початків аналізу, не розчаруються у своєму рішенні. Адже складність завдань цього рівня значно вища і не кожному школяру легко справитися з великим об’ємом домашніх завдань. Тому при виникненні труднощів варто скористатися ГДЗ для 10 кл алгебра мерзляк номіровський полонський поглиблений рівень вивчення 2018.

Нова програма з алгебри

У 2018 році вийшло багато нових підручників. Звісно, Ви можете їх знайти на нашому порталі «ГДЗ 12 балів». У нас Ви можете переглядати підручники онлайн або завантажувати їх на свої смартфони і планшети, а також користуватися готовими домашніми відповідями до них. Зокрема, ГДЗ Алгебра 10 клас Мерзляк Номіровський Полонський Поглиблений рівень вивчення за новою програмою 2018 року.

Профільний рівень

У 10 класі учні можуть вибрати рівень вивчення алгебри: профільний або поглиблений. Відповідно, вони будуть навчатися за різними підручниками та різну кількість годин розглядати певні теми. Підручники і збірники відповідей до них ви знайдете на нашому порталі 12baliv.com.ua, в тому числі і, ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір Профільний рівень 2018 року за новою програмою.

Готові відповіді онлайн

Сучасні школярі звикли шукати додаткову навчальну літературу онлайн, адже в інтернеті можна знайти будь-що, в тому числі і голові відповіді до підручників. На нашому порталі «ГДЗ 12 балів» зібрані і підручники, і ГДЗ до них. Користуватися порталом дуже зручно, адже всього за кілька кліків мишкою Ви знайдете потрібний номер завдання та відповідь до нього.

Контрольні роботи з алгебри

Протягом року учні не раз писатимуть тематичні контрольні, самостійні роботи, а також тести. Вони суттєво впливають на поточний бал, тому школярі стараються підготуватися до них якнайкраще. Для цього варто розв’язати завдання із збірника задач і контрольних робіт та перевірити себе за допомогою ГДЗ.