ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір (2018 рік) Профільний рівень

Назад до ГДЗ 10 клас Алгебра
ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір (2018 рік) Профільний рівень
358
НОВА програма
  • Автори:
  • Тип: Профільний рівень
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • Мова навчання: українська

У 10 класі школярів чекає курс алгебри та початків аналізу. В сучасному світі майже не існує галузей науки, де б не застосовувалися здобутки алгебри. У фізиці та хімії, біології та астрономії, економіці та географії використовується «математичний інструмент». Алгебра і початки аналізу – це дуже цікавий та корисний предмет, який розвиває мислення, кмітливість та логіку. Радимо перевіряти свої знання та рішення задач за допомогою ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір Профільний рівень 2018 року за новою програмою.

Повідомити про помилку

Профільний рівень навчання

Надіємось, що школярі, які обрали вивчення алгебри профільного рівня, не розчаруються у своєму виборі, адже попереду в них складний шлях вивчення цієї науки. Щоб досягти успіхів у алгебрі, потрібно бути старанним та уважним, кмітливим та акуратним, а головне – любити цю науку. Ми віримо, що цьому буде сприяти ГДЗ алгебра 10 клас Мерзляк Номіровський Полонський Якір Профільний рівень 2018 нова програма.

Нова програма з алгебри 2018

У 2018 році вийшло багато нових підручників для 10 класу, в тому числі і з алгебри. Сучасні школярі звикли не тільки навчатися самостійно, але перевіряти свої знання. Найпростіше і найефективніше це зробити за допомогою збірника готових домашніх завдань ГДЗ алгебра 10 клас Мерзляк профільний рівень.

Навіщо користуватися ГДЗ?

  • Щоб перевірити домашню роботу
  • Щоб надолужити пропущені теми
  • Щоб знайти і виправити свої помилки
  • Щоб підготуватися до контрольної роботи

Контрольні робота з алгебри

Готуватися до контрольної роботи з алгебри дуже зручно завдяки ГДЗ, адже переглядаючи сторінки збірника з відповідями до задач з алгебри, можна поновити знання, як їх розв’язувати. Всі школярі зацікавлені мати високі оцінки за контрольні і самостійні роботи, адже вони враховуються під час виставлення підсумкових балів.

Готові домашні завдання онлайн

В наш час сучасних технологій школярі звикли шукати додаткову інформацію в інтернеті, в тому числі і ГДЗ. Це дуже зручно, адже онлайн збірники з відповідями можна переглядати зі своїх смартфонів та планшетів в будь-який час. І навіть по дорозі до школи можна зайти на портал «12 балів» та повторити домашнє завдання за допомогою. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір Профільний рівень 2018 нова програма.