ГДЗ Математика 2 клас Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька 2012 

ГДЗ Математика 2 клас Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька (2012 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2012
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • 9

Математика – це одна з найскладніших дисциплін в школі. Не всім учням легко вдається вивчати точні науки, в тому числі і математику. Але тим не менше, всі хочуть отримати високі бали. Допоможе їм у цьому ГДЗ математика 2 клас Рівкінд 2012.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

ГДЗ з математики для другокласників

У другому класі на протязі всього навчального року учням потрібно виконати близько тисячі номерів зі шкільного підручника. Це задачі, приклади і рівняння. Перевірити кожне допоможе школярам ГДЗ Математика 2 клас Рівкінд Оляницька 2012 року.

Готові домашні завдання онлайн

Наш портал «12 балів» - це онлайн бібліотека збірників готових домашніх завдань до усіх предметів для всіх класів. У нас є ГДЗ Математика 2 клас Богданович Лишенко 2012 року. Це один із найбільш популярних ГДЗ в українських школах.

Навіщо користуватися готовими домашніми роботами?

Для навчання і самоконтролю. Онлайн ГДЗ математика 2 клас Рівкінд просто незамінна книжка при перевірці домашньої роботи. Адже вам потрібно переконатися в тому, що всі задачі розв’язані правильно, або якщо є помилка, то попрацювати над нею.

Допомога для батьків

Варто зазначити, що в молодшій школі готовими домашніми завданнями, в тому числі і ГДЗ математика 2 клас Рівкінд, частіше користуються батьки, аніж діти. Адже це дуже зручно для батьків. За допомогою такої книжки можна перевірити домашню роботу дитини всього за кілька хвилин і бути впевненим у всіх розв’язаннях.

Завтра математика?

Тепер учні як слід підготуються до завтрашнього уроку з математики, адже вони зможуть переглянути у нас на порталі збірник з відповідями і, тим самим, перевірити всі свої знання за кілька хвилин і переконається в правильному вирішенні кожного рівняння.

Контрольні і самостійні роботи з математики

Звичайно, учні писатимуть контрольні і самостійні роботи протягом року. А завдяки ГДЗ Рівкінд 2 клас математика Ви отримаєте за них 12 балів, адже вже знатимете, як розв’язати задачу, приклад чи рівняння.

Онлайн збірники завжди під рукою

ГДЗ Математика 2 клас Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька тепер завжди буде у Вас під рукою, адже Ви зможете переглянути його не тільки вдома з комп'ютера, а й в будь-якому іншому місці зі свого смартфона або планшета дуже просто, швидко і абсолютно безкоштовно.

Вчися і отримуй нові знання та 12 балів

Математика в другому класі стане набагато простішою у вивченні, якщо користуватися не тільки гдз, а й онлайн підручниками, які доступні для завантаження і онлайн роботи на нашому порталі.

А що вивчатимуть учні у 2 класі?

  • Узагальнення і систематизація навчального матеріалу за 1 клас
  • Табличне додавання і віднімання чисел у межах 20 з переходом через розряд
  • Усне додавання і віднімання чисел у межах 100 з переходом через розряд
  • Множення і ділення. Табличне множення і ділення

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!