Відповіді до вправ

Завдання 238. На 45 грн купили 5 тістечок. Яка вартість 4 таких тістечок? Склади план розв'язування за схемою міркувань та запиши розв'язання.


1) Скільки коштує 1 тістечко?

2) Яка вартість 4 тістечок?

45 : 5 • 4 = 9 • 4 = 36 (грн) - вартість 4 тістечок.

 

Відповідь: вартість чотирьох тістечок 36 грн.

Повідомити про помилку