12 БАЛІВ

ГДЗ Природознавство 3 клас І.В. Грущинська (2013 рік) Зошит

Назад до ГДЗ 3 клас Природознавство
ГДЗ Природознавство 3 клас І.В. Грущинська (2013 рік) Зошит
  • Автори:
  • Тип: Зошит
  • Рік видання: 2013
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • Мова навчання: українська
  • 29

Відповіді до зошита з природознавства Грущинська

Де, як не під час уроків природознавства школяр зможе ще більше дізнатися про навколишній його світі, про рослини і тварин. Для цього йому знадобиться підручник, а а також відповіді до зошита з природознавства 3 клас І.В. Грущинська 2013 року випуску.

Навіщо використовуватися ГДЗ з природознавства?

Готові домашні завдання з природознавства знадобляться тоді, коли потрібно його перевірити або підготуватися до контрольної чи самостійної роботи чи навіть до олімпіади. Також готові відповіді допоможуть розробити проект чи презентацію.

Відповіді до зошита онлайн

Електронний ГДЗ Природознавство 3 клас Грущинська можна знайти і подивитися на нашому порталі всього за кілька хвилин, онлайн перегляд дуже простий і абсолютно безкоштовний.

ГДЗ зі смартфона

Також, школярі зможуть відвідати сайт зі свого планшета або мобільного телефону для того, щоб безпосередньо з нього подивитися даний збірник і зберегти його в закладках протягом усього навчального року і таким чином носити з собою на урок.

Нова програма з природознавства

На нашому порталі Ви знайдете зошити з природознавства за новою програмою, адже ми постійно додаємо нові книжки на наш сайт. Отже, на нашому порталі є всі необхідні ГДЗ.

Які теми вивчатимуть учні у 3 класі з природознавства?

• ВОДА: Вода в природі. Світовий океан, його частини. Властивості води. Вода – розчинник. Прісна та морська вода. Робота води в природі. Використання води людиною. Охорона води

• ПОВІТРЯ: Повітря, його склад та властивості. Як нагрівається повітря над суходолом і водною поверхнею. Рух повітря. Охорона повітря від забруднення

• ГІРСЬКІ ПОРОДИ. ҐРУНТИ: Поняття про гірські породи, їхня різноманітність. Як добувають корисні копалини. Види корисних копалин. Ґрунт – важливе тіло природи. Чому ґрунти потребують охорони

• СОНЦЕ – ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ НА ЗЕМЛІ: Що таке енергія. Сонце – найпотужніше джерело енергії. Використання енергії вітру. Енергія рухомої води. Як зберегти тепло у будинку. Як потрібно економити електроенергію

• РОСЛИНИ, ТВАРИНИ І ЇХ СЕРЕДОВИЩЕ ЖИТТЯ: Різноманітність рослин. Рослини – організми. Квіткові рослини. Розмноження квіткових рослин. Умови розвитку рослин. Як виростити нову рослину без насіння. Пристосування квіткових рослин до різних умов життя. Різноманітність культурних рослин. Хвойні рослини. Тварини. Різноманітність тварин. Комахи. Риби. Хто чим живиться. Ланцюги живлення. Свійські тварини. Походження свійських тварин від диких. Гриби – організми. Значення грибів для природи. Бактерії. Охорона рослинного і тваринного світу. Червона книга України. Заповідники. Ботанічні сади.

• ЛЮДИНА ТА ЇЇ ОРГАНІЗМ: Організм людини. Опора тіла і рух. Травна система. Харчування. Дихальна система. Кровоносна система. Шкіра. Як берегти шкіру. Органи чуття. Гігієна органів чуття. Здоровий спосіб життя.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!