ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська, О.І. Мельничайко 2014 Робочий зошит 1

ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська, О.І. Мельничайко (2014 рік) Робочий зошит 1
 • Автори:
 • Тип: Робочий зошит 1
 • Рік видання: 2014
 • Видавництво: Не вказано
 • 65

У третьому класі школярі продовжують вивчати українську мову, нові граматичні правила та терміни. Навчитися красиво писати та розмовляти дуже важливо і корисно для будь-якої людини, тому приділити увагу рідній мові потрібно ще з початкової школи. Справитися з усіма вправами допоможуть ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська, О.І. Мельничайко Робочий зошит 2014 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

14.12 17:36
Тут номер чи сторінка

До вправи: 81

У третьому класі учні вивчатимуть такі теми:

 • Мова і мовлення
 • Текст, речення
 • Слово, значення слова
 • Будова слова: основа, корінь, суфікс, префікс, закінчення
 • Частини мови: іменник, прикметник, дієслово

Вправи в робочому зошиті

У третьому класі учні виконують вправи не тільки з підручника українська мова 3 клас Вашуленко, а й з робочого зошита. Щоб перевірити всі завдання та бути впевненим в тому, що вони виконані правильно, слід заглянути у збірник з готовими відповідями. Також за допомогою ГДЗ можна попрацювати над помилками, розібратися з тим, як правильно виконати домашню роботу та зекономити багато часу на позакласні заняття.

Як знайти вправу в онлайн ГДЗ з української мови?

Користуватися порталом «12 балів» надзвичайно просто, адже всі книжки посортовані за класами та предметами. Для цього Вам потрібно зайти у розділ ГДЗ 3 клас українська мова і серед наявних посібників вибрати той, що Вам потрібен. Після цього відриваєте розділ і номер вправи. Наприклад, ГДЗ 3 клас, українська мова, робочий зошит Вашуленко, розділ будова слова вправа № 117.

Як правильно користуватися готовими завданнями?

Звісно, не потрібно бездумно переписувати всі завдання у зошит, адже на уроці в школі або під час контрольної роботи буде дуже складно виконати схожу вправу. Краще приділити увагу тому, як виконати певну вправу, зрозуміти хід розв’язку, після цього спробувати виконати завдання самостійно, а вже потім порівняти свій результат із розв’язником. Таким чином учень навчиться виконувати вправи з української мови самостійно.

ГДЗ українська мова 3 клас Вашуленко онлайн

Варто зазначити, що онлайн ГДЗ Українська мова 3 клас Вашуленко Робочий зошит 2014 року дуже зручні у користуванні, адже переглядати цей збірник можна не тільки дома за комп’ютером, а будь-де за допомогою смартфона чи планшета. Також Вам не потрібно реєструватися, платити за доступ чи надсилати смс, що, звичайно, є суттєвою перевагою.

«12 балів» - бібліотека готових домашніх завдань

Навчатися тепер дуже просто і цікаво, адже під рукою є завжди готові відповіді, які можна переглядати з будь-якого сучасного гаджета. Виконати домашнє завдання, написати контролю чи диктант, зробити письмовий переказ тексту тепер дуже просто, адже є ГДЗ з усіма відповідями. Наші посібники дозволяють в будь-який момент освоїти нові знання та повторити раніше вивчені теми.

ГДЗ українська мова 3 клас нова програма

На сайті «12 балів» ви знайдете найновіші збірники готових домашніх завдань, які відповідають новій програмі навчання. ГДЗ зробити процес перевірки домашньої роботи дуже простим і швидким, що, звісно, добре впливає на успішність учня в школі. Також за допомогою готових відповідей можна заповнити прогалини в знаннях, покращити успішність, нагадати складні теми, які давно вивчалися.

Готові домашні завдання для батьків

У початковій школі ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська, О.І. Мельничайко Робочий зошит 2014 року. – це скоріше допомога батькам, аніж шпаргалка для учня. Батьки повинні відповідально ставитися до навчання своєї дитини, контролювати домашню роботу та навчити правильно користуватися готовими відповідями.

Переваги ГДЗ "12 балів"

 • наш сайт працює дуже швидко
 • ми постійно оновлюємо базу посібників ГДЗ
 • наш портал адаптований до будь-яких сучасних гаджетів
 • зручна і проста втруктура сайту дозволяє знайти будь-яку вправу за кілька кліків мишкою.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!