ГДЗ Інформатика 4 клас М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецька (2015 рік) 

Назад до ГДЗ 4 клас Інформатика
ГДЗ Інформатика 4 клас М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецька (2015 рік)
26
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • Мова навчання: українська

Інформатика – це теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і (технічні) засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності. В наш час інформатика знадобиться кожному, адже комп’ютери та новітні технології ввійшли в життя кожного. Щоб навчатися було простіше та цікавіше перевірте свої знання з ГДЗ Інформатика 4 клас Корнієнко 2015 нова програма.

Повідомити про помилку

Рішення всіх завдань з інформатики

У четвертому класі всі учні отримають підручник нової програми з інформатики, в якому зібрано багато різних тем і завдань для самостійного виконання та контролю. Тут допоможе ГДЗ Інформатика 4 клас М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецький 2015 року.

Відповіді до робочого зошита з інформатики

Інформатику учні вивчають з підручника, а також виконуючи практичні завдання з робочого зошита. Щоб перевірити себе використайте наш сайт, адже у нас є ГДЗ Інформатика 4 клас Ломаковська Проценко Ривкінд Робочий зошит 2015 року.

Популярні ГДЗ з інформатики

Якщо у вашій школі навчання ведеться за іншим підручником, то Вам варто звернутися до нас, адже у нас на сайті «12 балів» є ГДЗ Інформатика 4 клас Ломаковська, Проценко, Ривкінд 2015 року та ГДЗ Інформатика 4 клас Коршунова 2015 року. Тут Ви знайдете правильні відповіді до усіх номерів домашньої чи класної роботи.

На урок йдемо з домашнім завданням виконаним на 12 балів

Перевірити всі завдання і свої знання з інформатики з радістю готові допомогти онлайн збірники готових домашніх завдань, які вже чекають школярів на порталі. А зручний зміст завжди покаже всі відповіді і відкриє їх в окремому вікні.

Навіть в школі є доступ до ГДЗ

Класна робота вимагає до себе такої ж уваги, як і домашня. Саме тому перевір її разом з ГДЗ Інформатика 4 клас М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецький. Просто переглянь його зі свого мобільного телефона на нашому порталі 12baliv.com.ua.

Готові домашні завдання онлайн

Всі посібники доступні для перегляду абсолютно безкоштовного. А ще вони дозволять заощадити дорогоцінний час, адже на порталі відсутня реєстрація. Вчіться завжди бути на позитиві і вирішувати всі шкільні проблеми легко разом з нами.

У четвертому класі учні вивчатимуть такі теми з інформатики:

  • Файли і папки, операції з ними;
  • Опрацювання тексту на комп’ютері;
  • Графічний редактор;
  • Безпека дітей в інтернеті;
  • Висловлювання. Алгоритми з розгалуженням і повторенням.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!