Вправа 120 - ГДЗ 4 клас Математика Гісь 2021

Завдання 120. Двоє грибників продають гриби. Перший грибник 3 кг маслюків продає за 120 грн, а  другий  — 5 кг опеньків  — за 150 грн. Що дорожче і на скільки: 5 кг маслюків чи 6 кг опеньків?


1) 120 : 3 = 40 (грн.) - ціна 1 кг маслюків;

2) 150 : 5 = 30 (грн.) - ціна 1 кг опеньків;

3) 40 • 5 = 200 (грн.) - ціна 5 кг маслюків;

4) 30 • 6 = 180 (грн.) - ціна 6 кг опеньків;

5) 200 - 180 = 20 (грн.) - дорожче.

Відповідь: ціна 5 кілограмів маслюків дорожче від 6 кілограмів опеньків на 20 гривень.

Повідомити про помилку