Вправа 154 - ГДЗ 4 клас Математика Гісь 2021

Завдання 154. Склади задачі за малюнками. Розв’яжи їх, склавши вирази


1) Чотири фруктових морозива коштують 50 гривень. Скільки порцій фруктового морозива можна купити на 150 гривень?

4 шт. - 50 грн

? шт. - 150 грн 

 

4 • (150 : 50) = 12 (порц.)

Відповідь: 12 порцій фруктового морозива можна купити на 150 гривень.

 

2) На 91 гривню купили 7 штук шоколадного морозива. Скільки порцій шоколадного морозива купили на 39 гривень?

7 шт. - 91 грн

? шт. - 39 грн 

 

39 : (91 : 7) = 3 (порц.)

Відповідь: 3 порції шоколадного морозива можна купити на 39 гривень

Повідомити про помилку