Вправа 208 - ГДЗ 4 клас Математика Гісь 2021

Завдання 208. У таблиці записано, скільки грошей студент Остап заощаджував щотижня.

За ці гроші Остап купив 9 євро за ціною 33 грн і 9 доларів. Скільки коштує 1 долар?


1) 207 + 215 + 127 = 549 (грн) – всього було у Остапа;

2) 33 • 9 = 297 (грн) – 9 євро;

3) 549 – 297 = 252 (грн) – 9 доларів;

4) 252 : 9 = 28 (грн)

- 2 5 2 9
1 8   2 8
  - 7 2
  7 2
      0    

Відповідь: 1 долар коштує 28 гривень.

Повідомити про помилку