Вправа 184 - ГДЗ 4 клас Математика Козак 2021

184. За 3 однакові пачки вермішелі заплатили 54 грн, а за 2 однакові пачки печива — 32 грн. Що дорожче і на скільки: одна пачка вермішелі чи одна пачка печива?


Завдання № 184 - Багатоцифрові числа - ГДЗ Математика 4 клас М. В. Козак, О. П. Корчевська 2021 - Частина 1

 

1) 54 : 3 = 18 (грн) – коштує 1 п. вермішелі;

2) 32 : 2 = 16 (грн) – коштує 1 п. печива;

3) 18 – 16 = 2 (грн)

Відповідь: на 2 гривні дорожча 1 пачка вермішелі, ніж 1 пачка печива.

 

Повідомити про помилку