Вправа 444 - ГДЗ Математика 4 клас Лишенко 2021
Реклама:
Назад до 443 | № 444 | Вперед до 445 |
Завдання 444. Для кондитерської купили однакову масу неочищеного й очищеного фундука. Ціна 1 кг очищеного фундука становить 300 грн, а неочищеного – 150 грн. За очищений фундук заплатили 900 грн. Який фундук вигідніше купувати, якщо в неочищеного горіха відходи становлять 2/3 усієї маси?
1) 900 : 300 = 3 (кг) – очищеного або неочищеного фундука;
2) 3 : 3 • 2 = 2 (кг) – відходи з неочищего горіха;
3) 3 – 2 = 1 (кг) – отримують очищегого фундука з неочищеного.
Щоб з неочищегого фундука отримати 3 кг очищегого, потрібно придбати 9 кг.
150 • 9 = 1350 (грн)
1350 грн > 900 грн
Відповідь: вигідніше купувати очищений фундук.
Реклама:
- 426
- 427
- 428
- 429
- 430
- 431
- 432
- 433
- 434
- 435
- 436
- 437
- 438
- 439
- 440
- 441
- 442
- 443
- 444
- 445
- 446
- 447
- 448
- 449
- 450
- 451
- 452
- 453
- 454
- 455
- 456
- 457
- 458
- 459
- 460
- 461
- 462
- 463
- 464
- 465
- 466
- 467
- 468
- 469
- 470
- 471
- 472
- 473
- 474
- 475
- 476
- 477
- 478
- 479
- 480
- 481
- 482
- 483
- 484
- 485
- 486
- 487
- 488
- 489
- 490
- 491
- 492
- 493
- 494
- 495
- 496
- 497
- 498
- 499
- 500
- 501
- 502