ГДЗ Українська мова 4 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко 2015 

ГДЗ Українська мова 4 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко (2015 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • 5

В четвертому класі учні продовжать вивчати українську мову, граматику та правопис. Навчитися красиво писати і розмовляти українською мовою важливо для кожної інтелігентної людини, а для цього потрібно добре вчитися в школі і ретельно виконувати домашнє завдання. Вчасно підкаже, як виконати ту чи іншу вправу, ГДЗ Українська мова 4 клас Гавриш Маркотенко 2015 нова програма.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

29.01 11:34
ТУТ НЕМА 175 ВПР

До вправи: 176

Готові домашні завдання з укр мови

Для чого користуватися готовими домашніми роботами з української мови? Звісно, що не для списування вправ, а для того щоб їх перевірити. Виконай всі вправи самотужки у чорновику, а потім звір їх за допомогою збірника з відповідями Українська мова 4 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко 2015 року. Ти зможеш переконатися, чи правильно виконані всі вправи, а якщо знайдеш помилку, то знатимеш, що потрібно довчити.

Нова програма з української мови онлайн

Кожного року друкуються нові підручники з української мови, адже навчальна програма постійно змінюється і оновлюється. Ми постійно додаємо нові книжки на наш сайт. У нас є такі збірники готових домашніх завдань за новою програмою: ГДЗ Українська мова 4 клас Захарійчук Мовчун 2015, ГДЗ Українська мова 4 клас Вашуленко Дубовик 2015, ГДЗ Українська мова 4 клас Варзацька, Зроль, Шильцова 2015.

Відповіді до вправ з української мови

Іноді дуже складно написати відповіді до вправ з української мови, адже правила граматики складні, а винятки з правил легко переплутати. Щоб переконати в тому, що всі відповіді правильно, заглянь у ГДЗ з укр мови для 4 класу Гавриш.

Вправи у підручнику

Підручник з української мови складається не тільки з теоретичних пояснень, але й з прав та завдань. Отже, і на урок учні не тільки слухають пояснення вчителя, але й виконують вправи, пишуть перекази, твори та диктанти. А за своєчасною підказкою можна заглянути у збірник з готовими відповідями ГДЗ.

Контрольна робота з укр мови

Щоб добре написати контрольну чи самостійну роботу з української мови, потрібно слухати вчителя на уроці та сумлінно виконувати домашні завдання. Підготовку до контрольної роботи потрібно починати завчасно разом із ГДЗ укр мова 4 клас Гавриш.

ГДЗ для батьків

Збірниками готових домашніх завдань у молодшій школі частіше користуються батьки, адже саме вони перевіряють домашню роботу своєї дитини та слідкують за успіхами в школі. Швидко справитися з перевіркою допоможуть збірники ГДЗ.