ГДЗ Історія України 5 клас О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко (2013 рік) 

Назад до ГДЗ 5 клас Історія України
ГДЗ Історія України 5 клас О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко (2013 рік)
14
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2013
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • Мова навчання: українська

Всі школярі хочуть отримувати в школі високі бали, а для цього потрібно добре вчитися і правильно виконувати домашню роботу. Наш сайт Вам в цьому допоможе. Ми опублікували багато різних збірників ГДЗ, в яких можна подивитися правильні відповіді до завдань. Наприклад, збірник ГДЗ Історія України 5 клас О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко 2013 року.

Повідомити про помилку

Як користуватися ГДЗ?

Все дуже просто. Потрібно зайти на наш сайт, вибрати свій клас, розділ ГДЗ Історія України і серед наявних підручників вибрати той, що відповідає шкільній програмі Вашої школи. Зручна структура віртуального посібника дозволить знайти відповідь на завдання дуже швидко.

Робочий зошит з історії україни

У нас Ви знайдете відповіді не тільки до підручника, але й до робочого зошита з історії України. Цей зошит містить різноманітні вправи та завдання, які дозволять школяреві краще засвоїти знання отримані на уроці. Щоб перевірити свою домашню роботу відкрийте ГДЗ Історія України 5 клас О.В. Галегова, О.І. Пометун Робочий зошит 2013 року.

Контрольна робота з історії

Протягом року хлопчики та дівчатка писатимуть контрольні і самостійні роботи. Щоб бути впевненими у своїй оцінці, слід виконувати всі домашні роботи і не пропускати жодної теми. Готуйтесь до контрольних разом із ГДЗ.

ГДЗ в школі

Іноді скористатися готовими домашніми завданнями з історії України потрібно безпосередньо в школі. В такому випадку відкривай збірник ГДЗ Історія України 5 клас Пометун доступний на нашому сайті в режимі онлайн. Зайти на наш портал можна як з ПК, так і зі смартфона чи планшета.

Для чого користуватися ГДЗ?

За допомогою готових домашніх завдань Ви завжди можете переконатися, що виконали домашню роботу правильно і бути впевненими у власних знаннях. Не варто користуватися ГДЗ як шпаргалкою для списування, адже це не принесе Вам жодної користі.

Що вивчатимуть учні у 5 класі з історії України?

  • РОЗДІЛ 1. Звідки і як історики дізнаються про минуле: що таке історія. Як пов’язані історія і час. Як пов’язані історія і простір. Що таке речові історичні джерела. Практичне заняття. Про що можна дізнатись із сімейного фотоальбому. Чому писемні джерела важливі для вивчення історії. Чому мова є джерелом знань про минуле. Що можна дізнатися про минуле з географічних назв. Практичне заняття. Які назви навколо вас зберігають пам’ять про минуле.
  • РОЗДІЛ 2. Про кого і про що розповідає історія: про кого розповідає історія. Що називають історичними подіями та явища. Як жили давні мешканці України. Чим уславилися князі Київської Русі. Як українське козацтво прославилось у битвах і походах. Якими були місто і село в Україні у ХУІІ-ХУПІ століттях. Як відкриття Харківського університету сприяло розвитку української культури. Які події називають Українською революцією. Чому війна залишається в пам’яті українського народу. Коли і як утворилася сучасна Українська держава. Практичне заняття. Про кого і про що розповідає історія рідного краю.
  • РОЗДІЛ 3. Що історичні пам’ятки розповідають про минуле: чому храми та ікони є пам’ятками історії України. Що давні книги та мініатюри розповідають про минуле. Яку роль в історії відігравали замки і палаци. Які історії можуть розповісти вулиці та площі. Чому парки і сади є культурним надбанням України. Практичне заняття. Які історичні пам’ятки вашого рідного краю розповідають про минуле. Практичне заняття. Уявна подорож історичними місцями України. Роль громадян, історичної науки, музеїв та архівів у збереженні минулого України.

Успіхів Вам у навчанні!