ГДЗ Українська мова 5 клас

Вивчаємо Українську мову у 5 класі разом із ГДЗ

5 клас – це початок середньої школи. Учні вивчатимуть нові предмети та більш детально освоюватимуть ті, які вивчали раніше. Наприклад, українську мову учні починають вчити ще у першому класі і поглиблюють свої знання протягом усього навчання у школі. Ми пропонуємо вивчати українську мову у 5 класі разом із ГДЗ НУШ 2022 року .

Готові домашні завдання з укр мови

Школярі за чотири роки навчання вже вивчили доволі багато: основні правила граматики, навчилися правильно формулювати речення, писати короткі твори. Попереду ще багато нового та цікавого, але й складного. Справитися з труднощами допоможуть збірники ГДЗ 5 клас українська мова. Вони створені для того, щоб перевіряти власні знання та допомагати у навчанні.

Які теми вивчатимуть учні у 5 класі?

  • Синтаксис і пунктуація: словосполучення, речення, види речень, звертання, вставні слова, складне речення, кома між частинами складного речення, діалог.
  • Фонетика, графіка, орфоепія, орфографія: звуки мови і звуки мовлення, звуки голосні та приголосні. Приголосні тверді та м’які, дзвінкі та глухі. Позначення звуків на письмі. Алфавіт. Співвідношення звуків і букв. Склад. Наголос. Орфограма. Правила переносу слова з рядка в рядок. Вимова голосних. Позначення на письмі ненаголошених [е], [и] в коренях слів. Вимова приголосних звуків. Уподібнення приголосних. Спрощення в групах приголосних. Чергування голосних звуків. Чергування приголосних звуків. Чергування у - в, і - й. Позначення м’якості приголосних на письмі. Правила вживання знака м’якшення. Сполучення букв йо, ьо. Вживання апострофа. Подвоєння букв на позначення збігу однакових приголосних. Подвоєння букв на позначення подовжених приголосних. Написання слів іншомовного походження.
  • Лексикологія: лексичне значення слова. Однозначні та багатозначні слова. Пряме і переносне значення слова. Загальновживані (нейтральні) і стилістично забарвлені слова. Синоніми. Антоніми. Омоніми.
  • Будова слова, орфографія: основа слова і закінчення. Змінні та незмінні слова. Корінь слова. Префікс і суфікс. Орфограми в значущих частинах слова. Написання і вимова префіксів пре, при , прі.
  • Уроки розвитку зв’язного мовлення: мовлення і спілкування. Правила спілкування. Монологічне та діалогічне спілкування. Складання діалогів. Текст. Мовні засоби зв’язку речень у тексті. «Відоме» та «нове» в реченнях тексту. Читання мовчки. Стилі мовлення. Типи мовлення. Лист. Адреса. Замітка в газету.

Як користуватися ГДЗ з користю?

Навіть найкращі учні періодично сумніваються і їм необхідно переконатися у вірності своїх рішень. Це можна зробити, використовуючи збірники ГДЗ з української мови 5 клас. Вони є справжніми помічниками для школярів, які починають вивчати складні правила пунктуації.

Відповіді до вправ з української мови

На нашому сайті Ви знайдете найпопулярніші збірники ГДЗ з відповідями до усіх вправ та завдань. За допомогою цих книжок Ви зможете підготуватися до уроків в школі, виконати домашнє завдання, підготуватися до самостійної чи контрольної роботи, справитися з диктантом. У нас є: ГДЗ Українська мова 5 клас Заболотний 2022, ГДЗ Українська мова 5 клас Глазова 2022

Готові домашні завдання за новою програмою

Шкільна програма постійно оновлюється, кожного року випускаються нові підручники з різних предметів, в тому числі і з української мови. У нас на сайті ви завжди зможете знайти найновіші книжки, адже ми слідкуємо, щоб база наших ГДЗ завжди поповнювалася новим актуальним матеріалом.

Вчимося разом з ГДЗ

Насичена шкільна програма часто забирає багато сил протягом дня. І ГДЗ з української мови 5 клас багатьом дітям просто необхідні, щоб простимулювати виконання завдань. З одного боку, школярі будуть впевнені в гарній оцінці, з іншого боку - не залишаться один на один зі складними вправами.

Доступ до ГДЗ онлайн

Користуватися збірниками ГДЗ з української мови можна будь-де: дома, в школі, в групі продовженого дня, в гостях, адже зайти на наш сайт можна з будь-якого гаджета, смартфона чи планшета. Для того щоб знайти потрібне завдання, потрібно вибрати свій клас і предмет.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!